3 kommentaari

Tohutult rikas hiiglane

Vasta kommentaarile

Omaegne Ukraina NSV tegelt suurim riik Euroopas 52 miljonit elanikku ja äärmiselt tugeva majandusliku ja teadusliku potentsiaaliga muide ka tasemel KGB-ga ja MVD-ga teadmiseks. Ja tuumarelv ja tohutu relvastus riigi territooriumil. On ukraina tegelasi kelle sõnul tänase õnnetuse elik nüüdse U kraiina tekitamises otseselt süüdi Mihhail Gorbatšov kes eemaldas võimult populaarse Ukraina kompartei juhi Štšerbitski kasakatesoost klassikaline väikevenelane kes oli ohuks Gorbale endale. Nii sai uueks juhiks Kiievis lääneukrainameelne Kravtšuki hiljem siis iseseisva Ukraina esimene president. Paraku Kravtšuk oskas luua sellise veidra koosluse kommunjakkidest, komsomolkustest varganägudest ja otseselt bandjuugadest kes tegelt juhivad riiki tänaseni. Teat lootus Krivoi Rogi juudipoisil Ze legendaarse Benja vahepealsel lemmikul Teine Iisrael tegelt totaalne. Kuid tundub Ukraiina probleemid vaid süvenevad ja oma panuse annavad ka suured sõbrad USA-st - paraku neid sõpru on juhtumisi kaks tubli Donald ja poiss Joe tundub täielik breezhnev. Ukraiina saatuses teat selgus saabub ilmselt valimistel novembri alul USA valimistel siis . Mis muud kui Rohkem Saalat ja gorilkat kulub ära.

uskmatu-toomas

Vasta kommentaarile

Nii läheb kui pukki pannakse välismaalastest ministrid ! Praegune president on praktiliselt taganenud peaaegu kõikidest valimiseesetest lubadustest aga meie kiitsime eelmist,täna kohtu all olevat presidenti ja kiidame ka tänast !

ülimalt ohtlik olukord

Vasta kommentaarile

Ukrainas epidemioloogiliselt ülimalt ohtlik olukord ja kohutav majanduslik kitsikus. Epideemiaid tegelt mitmeid leetrid ja tiisikus aastaid levimas ja mingi tädike Uljana Suprun tuntud kui dr Surm USA kodanikust väidetav meedik oskas tervishoiuministri kohusetäitjana lammutada toimiva tuberkuloosihaiglate võrgu ja sanepidjaamad. Nüüdseks on ametis uus tervishoiuminister ja dr Surma nn reformidele olevat antud tagasikäik kuid tegelt olukord ebaselge ja lisaks see viletsus. Ja samas Ukrainasse on tagasipöördunud vast paarsada tuhat zarobitšani võõrtöölist Lääne-Euroopast ka katkukoldest Põhja-Itaaliast...Eesti võimude ettevaatus uute ukrainlaste saabumise suhtes on põhjendatud tegelt. Kompromissina momendil Eestis töötavatele ukrainlastele on antud õigus jääda Eestisse juuli lõpuni seega vastutulekut on. Ukraina saatus on täiesti ebaselge ja üleüldse suur asi riigi toimimine sellistes oludes. Paraku inimene peab ise lahenduse leidma selline seis ja siit soov leida töövõimalus Eestis.

Laadimine...Laadimine...