5 kommentaari

hUVITAV

Vasta kommentaarile

Said Patasenko, said Nato, said Euroopa aga ikka neile selline ukraina ei sobi, põgenevad sealt??? Just nagu meilgi;)

Vello postitas:

Mulle teadaolevalt "nn bezviz" töötegemise õigust ei sisalda nii, et kui meie riik sellist seaduserikkumist lausa soosib, siis ei maksa pärast imestada kui oma inimesed ka sellesama riidgi poolt kehtestatud seadusi enam millekski ei pea.

ei maksa viriseda

Vasta kommentaarile

Eestlasi on läinud välismaale rohkem tööle kui teisi on tulnud Eestisse.

U kraiinast

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad momendil toimub Ukraina kahe idapoolsema oblasti Donetski ja Luganski lahtirakendamine ja omaette moodustiste ülesehitamine. Juhul kui Kiievi võimumehed ei suuda kohalikega kokkuleppida siis Donbassi alad hakkavad elama omaette Venemaa turvamas. Kõik sõltub mida teeb uus märtsis valitav president momendil kõige suurema võimalused Julia Timošenkol kuid passimas ka istuv president Petro Porošenko. Migatsiooni Euroopa Ukraina puhul paratamatu tööd ei ole ja palgad äärmiselt väiksed juba 500-600 eurot igati arvestatav tasu osa siis saab koju saata. Tuttav värk kas pole?

Waltzmann ja Groizmann

Vasta kommentaarile

Ukraina puhul on tegemist oligarhide elik magnaatide riigiga kes siis eripiirkondade peremehed. Tegu iidse traditsiooniga omaaegses Leedu Suurvürstiriigis või siis Poola-Leedu ühisriigis tavainimesed nn bõdla elik lojus. Täpselt sama seis kujunes omaaegsest Ukraina NSV-st kommunjakkide ja komsomolkuste poolt ümberkujundatud Ukraina Vabariigis elik kõik täpselt nii nagu alati. Kuid ka ukrainlane tahab süüa ja nn bezviz Euroopa poolt andis võimaluse tulla tööle näituseks Eestisse. Ja üks vahe töllerdistega ukrainlane olgu siis ukroop, vatnik, banderloog või ragul on tööinimene valmis tegema tööd.

Laadimine...Laadimine...