Ülemiste City üürimajas on veerand üürikodudest broneeritud aasta enne valmimist

Veerand Ülemiste City'sse kerkivatest pikaajalistest üürikodudest on ette broneeritud juba aasta enne hoone valmimist, teatas arendaja Mainor Ülemiste tänasel Lurichi maja sarikapeol.

Pilt: Egert Kamenik

Ülemiste City üürimajas on veerand üürikodudest broneeritud aasta enne valmimist (1)

Toimetaja: Toomas Raag

Veerand Ülemiste City'sse kerkivatest pikaajalistest üürikodudest on ette broneeritud juba aasta enne hoone valmimist, teatas arendaja Mainor Ülemiste tänasel Lurichi maja sarikapeol.

Ülemiste City ärilinnakusse, kus hetkel tegutseb üle 400 ettevõtte, toob Lurichi maja valmimine esimesed püsielanikud.

"Tipptalenti ei meelita enam ammu üksnes rahaga, tema valib järgmise töö kogu elukvaliteedi järgi, mis töökohaga kaasas käib," selgitas Mainor Ülemiste juhatuse esimees Margus Nõlvak. "Rahvusvahelisel tööturul tegutsev talent ootab eest head töökeskkonda ja mugavat sisseelamist, sealhulgas lihtsalt leitavat kvaliteetset kodu. Mugavate üürikorteritega aitab Ülemiste City enda ettevõtteil talentide nimel konkureerida."

Lurichi maja hakkab koosnema kahest tornist: 13-korruselisest üürikodudega osast ja 8-korruselisest bürootornist. 81 moodsat kodu saavad olema täielikult sisustatud ning maja täisautomaatne, pooled korteritest on mõeldud pikaajalisteks üürikodudeks.

Üürikodud on Nõlvaku kinnitusel siiski vaid osa mugavusteenusest, mida Ülemiste City ärilinnaku ettevõtteile pakub.

"Meie eesmärk on, et pühapäeval Tallinnas maandunud talent saaks hiljemalt teisipäeval tööle hakata," rõhutas Nõlvak. "Eesti Rahvusvahelises majas saab talent ühe päevaga korda kõik paberid, mis erinevaid asutusi pidi käies võtaks muidu kuu-kaks. Laps saab esimesest päevast koha meie rahvusvahelises lasteaias. Meie elanik ei pea tundma puudust Wolt'ist, Bolt'ist ega Uberist, ega sisse kolides tegelema ka voltide ja poltidega, teda ootab valmis elukeskkond."

Ülemiste Citys töötab hetkel 10 000 inimest, neist umbes poolteist tuhat välismaised töötajad. "Viie-kuue aasta pärast on see number kahekordistumas ning kõigi plaanide kohaselt võiks Ülemiste City olla koduks juba enam kui tuhandele inimesele," märkis Nõlvak. "Siinne elukeskkond pakub kõike eluks vajalikku. Uus Ülemiste Tervisemaja pakub perearstiteenusest geeniuuringute ja ilukirurgiani, peagi avame hariduskompleksi eesti- ja ingliskeelse kooli ja lasteaiaga."

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...