5 kommentaari

aastapäev

Vasta kommentaarile

1941. aasta 17. aprillil USA Kongress: kui sõda alustab Saksamaa, siis toetame Nõukogude Liitu, kui alustab Nõukogude Liit, siis toetame Saksamaad.

diplomaat

Vasta kommentaarile

https://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/05042018-baltiyskiy-sammit-tramp-oskorbil-glav-pribaltiki/

Washingtoni kohtumine.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Pole midagi uut siin päikese all, kui vähegi ajaloo ja inimkäitumise vastu huvi tunda. Kui on vaja ettekäänet millekski suuremaks, siis see ka leitakse ning pole üldse oluline kes siis selleks sobivas teos ka tegelikult süüdi on ja loogiline on oletada, et kogu intriigi taga seisjad teevad kõik endist oleneva, et tegelik süüdlane kunagi ei selgukski. Ainus, mis võib aidata tõe jälile, on nagu iga muu ettekavatsetud kuriteogi puhul, otsida kasusaajaid ehk motiivi. Ja antud juhtumi puhul peab olema ikka täielik idioot, et selle taga Moskva võimukandjate karvast kätt näha, sest neile on kogu seda janti küll kõige vähem vaja olnud. Küll sobitub see juhtum aga hästi Lääne Euroopa õigus- ja väärtusruumi, kus erinevatel nõiaprotsessidel on alati olnud oma kindel ja mitte sugugi vähetähtis koht.

jaan

Vasta kommentaarile

venemaa pole kindlasti mitte süüdi, seda tegi keegi, et Venemaale kätte maksta.

Ah soo

Vasta kommentaarile

USA on kõige suurem anastaja riik ja kui paljud on hukkunud naftariikides nende pommirahe all. Kui paljud on hukkunud Süürias, sest USA ei läinud appi mitte Süüria valitsusele vad ei tea kellele. See laim Venemaa vastu on ääretult alatu ja kohe jäädi suure mõnuga uskuma. Mitte midagi ei ole kindlaks tehtud. Seda võis teha Ukraina kättemaksuks. See riik on kõigeks võimeline. Kas on meelest läinud kuidas toimus verine võimuvahetus Kiievis. Mitte kuidagi ei saa kindlaks teha, et see oli Venemaa tegu ja see on vaid laim ja vale.

Laadimine...Laadimine...