VAATA FOTOSID JA VIDEOT! Tallinna päev algas tänavapuhastusautode paraadiga

„Käesoleva aasta kevadkoristuse käigus on tänavatelt kokku kogutud juba ligikaudu 4000 tonni pühkmeid ning tänavapesuks on kulunud 21 300 kuupmeetrit vett. Tallinna päeva puhul viime läbi ülelinnalise tänavakoristuspäeva ning paraadiga tõstame esile ja tunnustame neid, kes meile reaalselt puhta linna tagavad," rääkis abilinnapea Kalle Klandorf.

Pilt: Mats Õun

VAATA FOTOSID JA VIDEOT! Tallinna päev algas tänavapuhastusautode paraadiga

Toimetaja: Lisa Gabriela Metsala

"Tallinn on puhas linn, aga eks nagu iga inimene peseb oma nägu, nii peab ka Tallinna tänavaid igal hommikul pesema. Täna on siis selline päev, kus pidulikumas miljöös alustame oma tööpäeva," ütles abilinnapea Kalle Klandorf enne tänavapuhastusautode paraadi algust. 

59images

 

"Kultuurset linna iseloomustab kahtlemata ka korras linnakeskkond, mille nimel me töötame igapäevaselt," rääkis abilinnapea Kalle Klandorf. "Käesoleva aasta kevadkoristuse käigus on tänavatelt kokku kogutud juba ligikaudu 4000 tonni pühkmeid ning tänavapesuks on kulunud 21 300 kuupmeetrit vett. Tallinna päeva puhul viime läbi ülelinnalise tänavakoristuspäeva ning paraadiga tõstame esile ja tunnustame neid, kes meile reaalselt puhta linna tagavad."

Tänavapuhastusautode paraad sai alguse Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena haigla vastast Paide tn ristmikult, kus abilinnapea Kalle Klandorf avas traditsiooniliselt pesurauto veekraani ja saatis masinad teele. Üle Pärnu maantee viadukti suunaga Kesklinna poole läks linnapesuringidele kaks pesurautode gruppi, kokku 6 pesurit. Suunaga linnast välja alustasid tänavapesu kolm pesurit. Päeva jooksul pesevad masinad kõiki Tallinna peatänavaid.

Mõlemas suunas sulgesid munitsipaalpolitsei patrullid hetkeks liikluse, et kolm masinat saaks kõrvuti reastuda ja tööd alustada. Otseülekanne tallinn.ee/tallinnapaev ja Tallinna linna Facebookis

Laadimine...Laadimine...