VAATA VIDEOT! Pirital startis "Survival Games"

Lõkke tegemine, varjualuse ehitamine, vee hankimine, esmaabi, jaht, omatehtud saun, meeskonnatöö hädaolukorras - kõike seda õpib "Survival Games" jooksul.

Pilt: Dmitri Povilaitis

VAATA VIDEOT! Pirital startis "Survival Games"

Toimetaja: Toomas Raag

"Survival Games" - see on põnev viis mitmekultuurilises ja -keelelises keskkonnas õppida looduses igas olukorras hakkama saama, leida uusi sõpru ning praktiseerida vene keelt.

Juulis stardib uus tasuta mitteformaalne õppeprogramm “Survival Games”, mida korraldab Eesti Keele Maja koostöös Watergratt Pirita MTÜ kogenud päästjatega. 18. juulil toimus Pirita Terviseradadel programmi avaüritus, kus kõik huvilised said täpsemalt teada planeeritud tegevustest, osaleda meeskonnamängudes ja simulatsioonides ning vabas õhus meeldivalt aega veeta.

Lõkke tegemine, varjualuse ehitamine, vee hankimine, esmaabi, jaht, omatehtud saun, meeskonnatöö hädaolukorras - kõike seda õpib “Survival Games” jooksul.

Programmi peamine põhimõte on kaasahaaravus, looduslähedus ja koostöö. Läbi aktiivse suhtluse õpitakse koos teise emakeelega osalistega termineid, väljendeid ja uusi oskusi, mis on seotud aktiivse puhkuse ja ohtlike olukordadega looduses. Õpitakse mitmekultuurilises ja -keelelises meeskonnas koostööd saavutama ja ühise eesmärgini jõudma.


Laadimine...Laadimine...