8 kommentaari

poliitik

Vasta kommentaarile

Soome parlamendiliige, räägib teile miks on Euroopa Liit juba föderaalriik, kuigi paljud pole sellega nõus ja räägivad veel ikka, et see riik pole seda mitte.
https://www.eesti.ca/ville-tavio-soome-parlamendiliige/article53579

lugeja

Vasta kommentaarile

https://elu24.postimees.ee/6655142/igor-grazin-matsiplikast-president-kaljulaidist-kersti-vaimne-tase-ei-uleta-vene-lupsja-karjatalitaja-oma?preview_token=5cc96646df40d&fbclid=IwAR0RnPMrW-Kyry117u9BvT42N6qMHmoh0owoPp4GFxqkBJC0ZwA8eCElgJg

institutsioon

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad institutsioon on tõsine asi ja kohe kindlasti presidendi institutsioon. Muide kas mitte omal ajal Kontantin Pätsi ei juhtinud seltskonnale - Eesti seltskonnale siis - institutsioonide tähtsusele. Institutsioon ei ole lörtsimiseks.

Oehh

Vasta kommentaarile

Loodame, et see Kuusik nüüd iga päev jooma ei kuku. Mul hoopis suurem mure meie riigi rahaasjade pärast. Kits pandi kärneriks, kus olid KE ja Isamaalaste silmad?

meenutaja postitas:

Laupäeval, 1. aprillil 1995 jäi GAZ 24-10 ehk Volga roolis politseile vahele keegi Kersti Talvik. Politsei vormistas kaks rikkumist: juhiloata sõit ja jääknähud. Tollane Kersti Talvik on tänane Kersti Kaljulaid.
https://uueduudised.ee/uudis/eesti/president-kaljulaid-ekrestus-omal-moel-saates-ebaonnestunud-uhiskonna-sidustaja-rolli-loplikult-prugikasti/
http://rahvuslane.blogspot.com/2018/12/kersti-talvik-jai-politseile-vahele.html
https://ekspress.delfi.ee/kuum/10-vaheteada-fakti-meie-uue-presidendi-kersti-kaljulaidi-kohta?id=75806511

Kahju;(

Vasta kommentaarile

EKRE valitsust on vaja, peale 25.a. koloniaalseniildiletantismi!

Arvaja

Vasta kommentaarile

KESK+EKRE+ISAMAA! Head koostööd, mis tagab järjepidevuse, mis oma korda edu ja mis omakorda Eestile hea tuleviku! Jõudu ja tarkust !

W.

Vasta kommentaarile

Kerge kolmikliidul ei saa olema, kuna KK on kuulutanud teile sõja ja kindlasti jätkab sama joont ja suhtumist ka nn ˇpeavoolumeediaˇ ning nende arvukad sabassörkijad. Aga mina soovin teile jõudu ja jäksu kavandatu elluviimisel.

Laadimine...Laadimine...