5 kommentaari

NATO ja Euroopa Ühisturg

Vasta kommentaarile

NATO oli igati tasemel organisatsioon kuni peale ajaloolist kolme joodiku na troihh kuskil metsas tõttu ära keerati. Tagajärjeks siis kaos Ida ruumis ja osati tekitada muhameedlaste invasioon Balkanil mis päädis Belgradi - Euroopa riigi pealinn teadmiseks - pommitamisega sisuliselt loodi Uus Maailmakord ja loeb vaid jõud. Mis muud kui jõudu rakendama milles lugu.
Euroopa Ühisturg aga vaieldamatult edukas kuni siis suurushullustus tuli peale koos schwarts-soroslusega globalismusega mis lõppes totaalse Puna-Hiina tagumendi lakkumisega - rohkem rohkem veel rohkem pakke vaid pakid Hiinast. Kogu elu on pakk Hiinast tase viimakas ometi tuli lennuk.

No kuidas saab toetada

Vasta kommentaarile

mitteühtsete organisatsioonide ühtsust??? NONSENS. RAHA JA AJA RAISKAMINE!!!

bio

Vasta kommentaarile

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3148622/

temaatik

Vasta kommentaarile

https://www.inopressa.ru/article/02apr2020/thenation/pentagon.html
USA sõjaväeluure hoiatas juba aastaid tagasi koroonaviiruse ohu eest, teavitati ka kaitsevahendite puudumisest. Poliitikud ei reageerinud sellele.

appi Hispaaniale

Vasta kommentaarile

Koheselt Euroopa Liidu ja NATO ühine missioon appi Hispaaniale tuhandetele surijatele Madriidis ja Barcelonas aitab lugulauludest ja heietamisest appi Hispaania. Kõik prüsseliidid appi Hispaania. Kui venelane ja hiinlane ja kuubakas saab aidata Itaaliat siis mida teeb Prüssel? Jalad tagumendi alt.

Laadimine...Laadimine...