3 kommentaari

Üüratu operatiivruum

Vasta kommentaarile

Tundub mingid nn uurijad või kuda ei mõika maakaarti ja isegi ei ole kunagi näinud gloobust nn maakera selles lugu. Aasta või paar külakooli kulub muide alati ära veiks nühkida austusavaldus apteekriõpilasele igati asisele hoolimata veiksest viinaveast. Juhtub. Lugupeetavad kolme joodiku na troihh tekitas Üüratus Idas meeletu operatiivruumi milles toimimine nõuab tohutuid ressursse ja inimmaterjali ja seega on võimalus tohutuks manööverdamiseks tuhat kilomeetrit sinna ja tänna. Näituseks nn Maidann kolm kuud keksimist ja pidevat peerugaasi lisaks nn kruževõje trussiki tütarlastele Evroopa totaalne lausa Ze Evroopa. Mahitamas siis mulatipoiss oma biskviiditädikesega ja ei hopsti Katariina Suur on tagasi Krõm naš. Tase kas mitte põhjusega tegelt mulatipoisile rumalamast rumalale kingiti mingite debiilide nn norskmenn poolt nn Nobel. Vladimir Suure poolt siis ilmselt Venemaa Kangelane ja Kuldtäht? Kuid Üüratu Operatiivruum nõuab ju jätkuvalt täitmist selles asi kolme joodiku na troihh ei ole veel saanud lõplikku lahendust. Seega Eestil on teat võimalused ja seega töhe jalad tagumendi alt välja korralikud sisekaitse üksused väljaõpe ja relvastus ja klaarib koheselt Neegerlinn Tšernogorskiga ja siis Idakeskuse ja Roosiaiaga rahulikult ja kindlalt. Ei hullu aktsioonides saab selgeks ka maakaardi ja maakera nühib paar aastat külakoolis.

Malta 1989

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad momendil toimub Hiid-Venes klassikaline Impeeriumi tugevnemine peale vahepealset nn smuuta aega mitte midagi uut tegelt arvestades Venemaa ajalugu. Elik tavakeeli kolme joodiku strelka ja na troihh kuskil metsatukas on läbi ja Impeeriumi piir korrigeeritakse mis muide juba toimunud ja toimumas. Kuid mis puutub konkreetselt Eestisse ja Lätti ja Leetu siis kõik vastavalt Malta kokkuleppele elik džentelmenid tegid kokkuleppe ja otse loomulikult kokkulepe kehtib. Seega siis Dorogoi Mihhail Sergejevitš kui džentelmen on ju ja seega Malta kokkulepe kehtib - said naistelemb Kennedy ja Nikita-kukuruuznik kokkuleppida Kariibis ja kokkulepe kehtib tänase päevani. Kokkulepe on kokkulepe teat tegelaste vahel mingid joodikud na troihh ei ole mingi nn kokkulepe elik nüüdispiirid muudetakse Idas Üüratus. Eestit kaitseb Malta, NATO -kui kaitseb ja Euroopa Liit ja mis kõige tähtsam relvastumine ja väljaõpe.

Nomisteha kui

Vasta kommentaarile

eesti kaitseministeerium tegeleb klaasristide ja elektrituulikutega, nomisteha kui soomustransportöör ostetakse mitmetankirahaga, nomisteha kui Einselnile pandi käed raudu ja kõrvaldati ametist. Sellise taktikaga ei päästa isegi pampersid.

Laadimine...Laadimine...