4 kommentaari

Paterson

Vasta kommentaarile

Me siin naabri-Iivaniga patsisime, et kumb tuleb enne-kas rahvusvahelise terroristi tehtud purakas, või põhivaenlane tuleb kallale. Et pooled olid ühte meelt, siis lepingut ei kehtestanud, vaid vormistasime üksmeelsuse protokolli. Naabri-Iivan käratas head viinad lauda: "Veda", "Atlantis" ja "Garafin". Minu pakutud "Kristallkümmeli" ja "Kännu Kuke" saatsime naisperele.

vot tak

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/president-astus-tahtsat-seadust-vetostades-vastu-praktiliselt-kogu-uhiskonnale/

piir kinni

Vasta kommentaarile

Põhiline on Euroopa piiri võtmine kontrolli alla elik piirivalve, politsei ja julgeolelekustruktuuride loomine, tegelt toimivate siis. Järgnevalt hooldusterritooriumi loomine Põhja-Aafrika arrabide ja neegrikarjade kontsentreerimiseks, esmase seksuaalkäitumise õpetamisesk ja vajaliku ameti omandamiseks ning järgnevaks saatmiseks kust tuldud. Ainult nii saab terrorismusega klaarit Euroopas muhameedlaste poolt totaalselt üleujutatud Euroopas. Ja kui eurooplastest mingil põhjusel ei ole asja siis peavad eestlased ise oma piiri kontrolli alla võtma täpselt nii nagu tehakse Idas vastu Venemaad muide eestlased ise teevad ja saavad hakkama. Eurooplane hakaku peremeheks Euroopas mitte neegermehe tagumendi lakkujaks ei piisa vaid semmist neegermeeste ja benalladega.

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/soomes-kiideti-heaks-luureseadused-kaitsepolitsei-ja-sojavaeluure-said-uued-oigused-ja-toovahendid?id=85578033&fbclid=IwAR2cFBEQZedMOvTtRcUd80QAGujc77DGgopMrPKw6AvLCTm7dViU9_PbSps

Laadimine...Laadimine...