VIDEO: Abilinnapea Belobrovtsev tunnustas tublisid haridustöötajaid

"Loodame, et selliseid väljakutseid rohkem ei ole ja järgmine aasta möödub juba palju rahulikumalt ja heas mõttes rutiinsemalt, võrreldes sellega mis ootas meid sel aastal," lisas abilinnapea Vadim Belobrovtsev Eesti Haridustöötajate Liidu sünnipäeva tähistamisel.

Pilt: Rene Suurkaev

VIDEO: Abilinnapea Belobrovtsev tunnustas tublisid haridustöötajaid

Jaanika Valk / Video: Dmitri Povilaitis

"Mul on hea meel õnnitleda kõiki haridustöötajate liidu liikmeid ja nende läbi kõiki meie haridustöötajaid, kes on sellel aastal näidanud ennast kõige paremast küljest. Eriti kevadisel perioodil, kus oli väga palju segadust ja hirmu," ütles abilinnapea Vadim Belobrovtsev Eesti Haridustöötajate Liidu sünnipäeva tähistamisel.

Eesti Haridustöötajate Liit sai tänavu aprillikuus 30-aastaseks. Koroonaviiruse leviku tõttu ei olnud võimalik sünnipäeva kevadel tähistada, mistõttu toimus pidulik sündmus nüüd, sügisel.

Eesti haridustöötajaid oli tunnustamas ka Belobrovtsev. "Kevadel ei näidanud haridustöötajad keerulisel perioodil mingit hirmu ega paanikat, kõik töötasid täie tõsidusega. Meie haridustöötajate vastutustunne on märkimisväärne," lisas Belobrovtsev. 

Belobrovtseva sõnul jääb 2020. aasta kindlasti inimestele igaveseks meelde. "Loodame, et selliseid väljakutseid rohkem ei ole ja järgmine aasta möödub juba palju rahulikumalt ja heas mõttes rutiinsemalt, võrreldes sellega mis ootas meid sel aastal," lisas abilinnapea. 

Abilinnapea sõnul teeb haridustöötajate liit äärmiselt vajalikku tööd. "Mul on väga hea koostöökogemus ametiühingutega, kes esindavad Haridustöötajate Liitu ja nende huvisid. See on väga tähtis ja vajalik töö, mida nad teevad. Kõik kokkupuuted selle valdkonnaga on olnud hästi positiivsed," ütles Belobrovtsev, et loodab, et senine koostöö jätkub samas vaimus.

Laadimine...Laadimine...