VIDEO: Barbora ja Maxima käivitasid ühise kontaktivaba ostlemise teenuse 17 linnas üle Eesti

"Täna suudame pakkuda Barbora Expressi kasutajatele 600 erinevat toodet, millest valdav osa on värske kategooria kaup," kinnitas Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas.

Pilt: Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

VIDEO: Barbora ja Maxima käivitasid ühise kontaktivaba ostlemise teenuse 17 linnas üle Eesti

Toimetaja: Sandra Lepik

"Täna suudame pakkuda Barbora Expressi kasutajatele 600 erinevat toodet, millest valdav osa on värske kategooria kaup," kinnitas Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas.

Toidu- ja esmatarbekaupade e-kauplus Barbora.ee hakkab koostöös Maximaga pakkuma kontaktivaba ostlemise võimalust 33 Maxima kaupluses kokku 17 Eesti linnas; esimesed Barbora Express teeninduspunktid avati teisipäeval 12 kaupluses Tallinnas, Viimsis ja Maardus ning eeloleva nädala-kahe jooksul laieneb teenus teistesse suurematesse linnadesse ja maakonnakeskustesse.
 
"Tulenevalt hetkeolukorrast, kus kogu ühiskonna esmane prioriteet on viia mittevajalike kontaktide arv miinimumini, suurendasime märkimisväärselt jõupingutusi, et Barbora e-pood oleks kättesaadav võimalikult laialdaselt üle Eesti ning juba sellest nädalast pakume koostöös Maximaga kontaktivaba ostlemise võimalust Eesti suuremates linnades ja enamikes maakonnakeskuses, kus on Maxima kauplus," lausus Barbora.ee tegevjuht Deniss Osman. 

Volkase sõnul on eduka e-teenuse käivitamise aluseks lai Maxima jaekaubandusketi kaupluste võrk ja hästi ette valmistatud personal. "Täna suudame pakkuda Barbora Expressi kasutajatele 600 erinevat toodet, millest valdav osa on värske kategooria kaup ning lisaks kuivained, konservid ja esmatarbekaubad," sõnas Edvinas Volkas. "Usun, et käivitatav teenus loob väga suurele osale Eesti elanikkonnast uue võimaluse teha oma igapäevased ostud kontaktivabalt ja turvaliselt," lisas Volkas. 

Tellimisel valib klient esmalt barbora.ee leheküljelt Barbora Express teenuse ning seejärel maakonna, milles asuvasse Maxima kauplusesse ta soovib oma kaubale järgi minna. Seejärel avaneb tavapärane e-poe keskkond koos valikuga toidu- ja esmatarbekaupadest. Ostukorv komplekteeritakse kaupluses ning selle üleandmine toimub kontaktivabalt kaupluses spetsiaalselt märgistatud alal. 

Deniss Osman lisas, et kuna tänases eriolukorras on iga kaupleja ülesanne tagada maksimaalne turvalisus ja hügieeninõuete ning 2+2 reegli täitmine, saab Barbora Expressi kaupade eest esialgu tasuda vaid tellimust sooritades kas pangaülekande või kaardimaksega.

Kaupluste nimekiri, kuhu teenus käesoleva nädala jooksul laieneb:
 
·      10 Maxima kauplust Tallinnas:
o   Maxima XX supermarketid Haaberstis (Õismäe tee  46), Mustamäel (Vilde tee 75/77, Tammsaare tee 133), Põhja-Tallinnas (Madala 5a/Tuulemaa 20) ja Lasnamäel (Paepargi 57, Smuuli 9 ja Laagna tee 80)
o   Maxima X kodupoed Kristiines (Mustamäe tee 12), Kesklinnas (Tartu mnt 49) ja Nõmmel (Pärnu mnt 390B)
·      Maxima XX supermarket Maardus (Keemikute 2)
·      Maxima X kodupood Viimsis (Pargi tee 22)
·      4 Maxima XX supermarketit (Võru 55f, Turu 14, Kalda tee 15 ja Narva mnt 112) ja Maxima X kodupood (Ilmatsalu 11) Tartus
·      2 Maxima XX supermarketit ( Tiimanni 20, Kreenholmi 52/54) ja Maxima X kodupood (Fama 9) Narvas
·      Maxima XXX hüpermarket Pärnus (Riia mnt 131)
·      Maxima XX supermarket Võrus (Kooli 2)
·      Maxima XX supermarket Kuressaares (Tallinna 64)
·      Maxima XX supermarket Valgas (Jaama 2b)
·      Maxima XX supermarket Jõhvis (Rakvere 29)
·      Maxima XX supermarket Kohtla-Järvel (Järveküla tee 50)
·      Maxima XX supermarket Ahtmes (Puru 77)
·      Maxima XX supermarket Sillamäel (Pavlovi 1a)
·      Maxima X kodupood Rakveres (Tallinna mnt 11)
·      Maxima X kodupood Viljandis (Vaksali 11)
·      Maxima X kodupood Haapsalus (Posti 30)
·      Maxima X kodupood Raplas (Tallinna mnt 50a)
·      Maxima X kodupood Põltsamaal (Kesk 6)
 

 

Barbora Expressi kontaktivaba ostu teenust pakkuvate kaupluste kaart on nähtav siin.
Laadimine...Laadimine...