3 kommentaari

Insect

Vasta kommentaarile

Võiks selle valetamise ära lõpetada. Või vähemalt mõneks ajaks peatada.
Üks näide näiteks siin:

http://www.pealinn.ee/tagid/arvamus/fotod-ja-video-lasnamaele-rajatakse-roheline-tondiraba-park-n257637
FOTOD JA VIDEO! Lasnamäele rajatakse roheline Tondiraba park
10. september 2020

Mingit järjekordset laastamist planeeritakse.
Vaadake seda kohta videos - 4:28 - 4:30.
Niitmine, harvendamine, niitmine, raiumine, niitmine ... ühesõnaga hävitusprojekt.
Ja siis kirjutab ajaleht Pealinn (12. 10. 2020.), et seal elab vahvaid looduskaitse aluseid tegelasi, nagu kivikimalane ja arusisalik ja punaselg-õgija. Mis neist saab? Tõenäolselt on nad sunnitud emigreeruma.
Nii et tegemist on Keskerakonna tavapärase valega, muud midagi.
Ja kui seda tõesti tehakse, siis loomulikult jääb Tallinn ka edaspidi igasugusest Rohelise Linna tiitlist ilma.

Vaatleja postitas:

Emigreeruda pole sealt paraku peale lindude enam kuhugi, kuna kõik emigreerumisteed on juba sisuliselt läbi lõigatud ümbritseva asustuse ja liiklusega. Samas kui kõik need niitmised-harvendamised toimuvad looduskaitse spetsialistide range järelevalve all ja nende soovituste kohaselt võib olukord pigem isegi paraneda, sest sealne elustik senisel kujul kaoks peagi ka ilma igasuguse linna poolse sekkumiseta, kuna jätkuv inimsurve sellele isoleeritud rohelapile koos muutunud veerežiimi ja muude sealsetele liikidele vajalike teguritega teeksid varem või hiljem paratamatult oma töö. Ja roheline linn ei tähenda mitte üksnes rohelust selle sõna otseses tähenduses. Hiljuti rohelise pealinna tiitli võitnud Grenoble fotosid vaadates ei näinud neil ausalt öeldes just kuigi palju rohelust.

edulugu

Vasta kommentaarile

https://epl.delfi.ee/arvamus/kaido-kukk-korruptsioon-rikub-eesti-eduloo-tallinn-sarnaneb-kohati-mone-postsovetliku-kesk-aasia-vabariigiga?id=91363639

Laadimine...Laadimine...