7 kommentaari

eurooplane

Vasta kommentaarile

https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

pakid pedofiilid

Vasta kommentaarile

Inglismaa on juba nn Raudse Leedi nn reformide ajast antud pakkide pedofiilide hirmuvalitsuse alla pruukida poisse ja tüdrukuid kuid mitte keegi nn Ühendkuningriigis ei tohi sellest rääkida. Ja mida tegelt kujutavad endast nn Tööerakonna kontorid nn Labour Party ja totaalne vaikus vaid pakid. England my England. Ja totaalne vaikus.

iirlane

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/uhendkuningriigi-vagistamisjoukude-ohvriks-langes-eelmisel-aastal-19-000-last/

mõtiskleja

Vasta kommentaarile

http://rahvuslane.ee/president-kaljulaid-motiskles-10-000-kliimapogeniku-asustamisest-hiiumaale/

kompetentsed organid

Vasta kommentaarile

Inimkaubanduseks ellukutsutud nn kõrgkoolid sulgeda ja kõik nn punaakadeemikud ja nn punarektorid Sise-Aafrika kommunismust ja kapitalismust neegritele õpetama oma raha eest. Ja ei mingit Neegerlinn Tšernogorskit kompetentsed organid töhe.

uurija

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/idee-soomes-elavaid-pagulasi-tallinnasse-majutada-olevat-parit-eestist-uu/article55208

inimkaubandus

Vasta kommentaarile

Mingid nn punaakadeemikud ja punarektorid tegelevad tavalise rahvusvahelise inimkaubandusega igati-teada Euroopa pruuk nn kõrghariduse sildi all. Mäletab keegi tollast esmast Hindustani satsi 27 nn studenti ärijuhtimist õppima ja koheselt kadunud Euroopa midas uut. Jõuline äärmiselt jõuline klaarimine hobesevargust levitavate nn kõrgkoolide seas. Või tavaline Aafrika, Arabistan, Hindustan nn Estonia nime all midas uut. Seega Marti ja äärmiselt jõuliselt, veel jõulisemalt.

Laadimine...Laadimine...