5 kommentaari

Vello

Vasta kommentaarile

Kui kavandatavat kolmikliitu juba kolme peale kokku intellektipuudus vaevab, ei aita enam hädast välja ka tehisintellekt, ärgu üldse hellitagu lootustki!

No-IT

Vasta kommentaarile

Tehisintellekti rahvaesindaja KODUARVUTI laeb igal kasutamisel niipalju reklaamirämpsu ja puuktarkvara, et ei usu, et tuleviku tehisintellekt oleks "puhas" ning toimiv?

tiit

Vasta kommentaarile

johannes tralla - palun lahku minu rahvusringhäälingu ekraanilt, ma ei maksa SULLE ühe erakonna - Reformierakonna propaganda eest, jah ei esinda see mees ka teist tulevast opositsioonierakonda sotse, rääkimata koalitsiooni omadest, aga vaid Reformierakonda - ma saan aru, et ERR-i agenda on olnud aastaid Reformeirakonna propageerimine, aga kui varem püüti seda peita näilise tasakaalu varju, siis nüüd isegi ei peideta seda, vaid otse tuleb välja - Rahvusringhääling esindab vaid Reformierakonna seisukohti ja kui intervjueeritav on piisavalt tark ja intelligentne nagu täna Kadri Simson ja nädal tagasi Mihhail K, siis saab ka muid seisukohti kuulda, aga miks see käib läbi intervjueeritava "vaimse vägistamise"? Johannes Tralla on Reformierakonna usin töömesilane, kes aina ja ikka jätkab sama jada, aga kus on ERR-i kontrollorganid, kes peaks ära hoidma Eesti inimeste eemaldumise legitiimsest infokanalist ERR-ist, kuna sealt ei tule juba aastaid tasakaalustatud infot. Kas nende inimeste eesmärk ongi Eestis üldiselt ja info edastamises tekitada kaos? Ja nüüd eriti, kus langevad Eestis tegelikud maskid, tundub Jüri ratas ja tema meeskond vähestenea, kes sisuliselt Eestist ja tema inimestest hoolivad!

seadustaja

Vasta kommentaarile

President rääkis seksist tehisintellektiga.

Ootan juba ammu

Vasta kommentaarile

millal valitsus mulle neti paneb ja arvuti toob, loomulikult riigikeelse, vastasel juhul pole mõtet e-riigiga kelkida.

Laadimine...Laadimine...