VIDEO: Lasnamäe otsib mänguväljakute vaatlejaid

"Lasnamäel on alla 100 mänguväljakut, mida peame kinnisena hoidma koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Oleksime tänulikud, kui linnaosa elanikud saaksid tulla meile appi, et jälgida ega mõni lint pole katki tehtud või aed pikali lükatud," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Pilt: Albert Truuväärt

VIDEO: Lasnamäe otsib mänguväljakute vaatlejaid

Toimetaja: Toomas Raag

Lasnamäe linnaosa valitsus otsib vabatahtlike, kes jälgiksid, kas linnaosa mänguväljakud on suletud.

"Meie poole on pöördunud mitmed lasnamäelased, kes veedavad iga päev aega kodus olles ja kes oma koduaknast märkavad, kui mõne mänguväljaku piirdeaiad või keelavad lindid on lõhutud. Lasnamäel on alla 100 mänguväljakut, mida peame kinnisena hoidma koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Oleksime tänulikud, kui linnaosa elanikud saaksid tulla meile appi, et jälgida ega mõni lint pole katki tehtud või aed pikali lükatud," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Möödunud nädalal sulges linnaosavalitsus Lasnamäel kõik mängu-, spordi- ja koerteväljakud. See on vajalik koroonaviiruse edasise leviku tõkestamiseks. 

Lasnamäelased, kelle koduaknast avaneb ülevaade avalikule mänguväljakule ja kes soovivad anda oma panust, saavad end registreerida vabatahtlikuks, kes aitavad jälgida, kas nende kodu juures olev väljak on suletud ning teavitada sealsetest probleemidest. Selleks tuleb täita ankeet, mille leiate aadressilt: https://bit.ly/2QVMBdI

Kõikide ankeedi täitnud inimestega võetakse lähipäevil ühendust ja antakse täpsed juhised.

Laadimine...Laadimine...