5 kommentaari

sm William "Bill" Browder

Vasta kommentaarile

Aastaid ja aastaid Moskoviidi manu Õudses Mordoris koos oma kahetsusväärselt lahkunud odessiidist - on selline rahvus teatavasti - raamatupidajast nn finantsjuristi Magnitskiga.

Ringkaitse

Vasta kommentaarile

Totaalne kriminaalne ringkaitse /poliitikud, meie vastutavad jõustruktuurid, meedia ja ERJK_/.Need on need, kes peaks tagama riigis ja ühiskonnas tõe ja õiguse võidule pääsemise. Kuid üksteise järgi mätsitakse ühe kindla seltskonna kasuks üks kriminaalne kuritegu teise järgi kinni, vaikitakse maha lükatakse paksu vaiba alla või venitatakse uurimisega seni kui saab võidukalt teatada, see keiss on aegunud. Tähelepanu kõrvale juhtimiseks on aastaid ja aastaid see silmakirjalik püha kolmainsus pluss ERJK sihikindlalt kottinud , KRIMINALISEERInud KÕIKIDE VAHENDITEGA Savisaart ja Keskerakonda . Ikka selleks et dirigeeritud meediakära varjus pesta miljardeid venemaa musta kriminaalset raha. Miks keegi ei uuri kelle tasku läksid need sajad miljonid meeleheaks silmakinni pigistamise eest? Mis nende kuritegeliku raha eest kuritegelikku on korda saadetud?Üüratu arvega oravate valimiskampaania Ansipi ajast „Vali parem Eesti!“Üüratu arvega Isamaa valimisreklaamikampaania viimaste RK valimistel . Kas keegi tundis huvi kus summad pärinevad?Ja milliste rahadega on määritud meie peavoolumeedia, HHLmeedia impeerium, mis tegeleb kurjuse tootmise ja ühiskonna lõhestamisega ? Kus on olnud need Perlingud, KAPOd , ERJK kes peaks tõe päevavalgele tooma ? Muudatused lihtsalt PEAVAD tulema. Ja kõigil kellel on selleks võimalust ja infot peab sellele kaasa aitama.
PS Meenub kuidas mingil x aastal? sehkendas ja registreeris sisse grupp Reformi ja IRL seltsimehi ühte Toompea asuvasse korterisse 100 vene kodanikku. Asi imbus meediasse , natuke meedia jahus , mõni seltsimees astus tagasi ja asi lükati vaiba alla. K as see ei olnud mitte RAHAPESU avapauk? Hiljem tehti rahapesuks soodsad kaadripaigutused . Rahapesu tõkestamise komisjoni esimeheks määrati vene ärimeestele sobivalt Jürgen Ligi , keda on seostatud ka VEB fondi afääriga.Ja kas ei tehtud ka selleks sobivaid seaduse muudatusi ?

meenutaja postitas:

Kui rahapesu uurimise avapauk oli kõlanud, siis üks endine kõrge politseijuht sai infarkti ja suri. Ühel ministril halvenes tervis ja ta lahkus ametist.

bill

Vasta kommentaarile

https://majandus24.postimees.ee/6807812/lavly-perlingu-tagandamissoovi-taga-paistab-ka-bill-browder

Laadimine...Laadimine...