6 kommentaari

düsgraafik

Vasta kommentaarile

Mida te siin jahute.Pension peaks olema vähemalt 800 või 1000 eurod.
Hamba ravi,toit,teenused,maiade renoveermised mis riik peale vägisi pressib on üüratu kallid.

inimkonnale

Vasta kommentaarile

Õpetussõnad 21:Saalomoni tarkus
1 Kuninga süda on Issanda käes nagu veeojad:
tema juhib seda, kuhu ta iganes tahab.
2 Kõik mehe teed on ta enese silmis õiged,
aga Issand katsub südamed läbi.
3 Teha, mis õige ja kohus -
see on Issandale olulisem kui ohver.
13 Kes suleb oma kõrva viletsa hädakisale,
see peab ka ise karjuma vastust saamata.
14 Salajane and vaigistab viha
ja kingitus põue - tugeva raevu.
15 Õigele on rõõmuks, kui tehakse õigust,
aga kurjategijaile on see ehmatuseks.

Kah inimkonnale postitas:

Sa raibe perrse ei tahaks käia? Saaks inimkond lõpuks sinusugustest rahu!

Avo

Vasta kommentaarile

Kõige raskem aeg oli Laari valitsemisaeg. Siis tõusid hinnad väga kõtgele, eriti korterihinnad, kuid pensione , alampalka ega abirahasid ei tõstetud. Teise valitsemisaja lõpuni ei saanud Laar olla ja peaministriks sai S.Kallas, kes kutsus Valitsusse E.Savisaare, kes tõstis pensioni kohe 40 protsenti, muidu see oleks praegu veel väiksem olnud. Ansipi ja Rõivase valitsemise ajal pensione ei tõstetud ega ei tehtud ka midagi õigesti muudes küsimustes. Tekkis Reformi tagatuba, kus hoolitseti selle eest, et omal oleks raha ja võim ning selle nimel laimati parimaid inimesi, õhutati vihavaenu, vassiti jne. Tüütulemusi ju polnud, vaesus aina kasvas. Nüüd valitsuse vahetusega on tekkinud lootus paremale elule.

Õilme

Vasta kommentaarile

Hinnatõusud on ammu 5% pensionitõusu ära söönud. Vanaduspensioni alammäär peaks olema vähemalt 500€ kuus. Pole ju endised pensionärid süüdi, et nende ajal oli rahaväärtus selleaegne, aga selleaegne pension on toodud praegusesse aega, ainult natuke ja natuke antakse raha juurde. Endisaegne eesti pensionär on sügavalt kerjus. Häbi peaks riigil olema, vanade inimeste näljutamises. Riik loodab,et vana inimene ei virise, sööb leivakest ja saiakest hommikust õhtuni. Riik peab sättima pensionid korda!

ants

Vasta kommentaarile

Küll võivad paljud eestlased olla ikka idioodid. Selliste lollidega ei saa elu kuidagi paremaks minna.Võib olla on 80 eurone pensioni tõus liiga palju? Aga miljoneid rahva teenitud raha divarastada ja tuulde loopida on köömes.Te ikka jälgige mis ila te suust välja ajate idioodid.

Laadimine...Laadimine...