VIDEO! Tee-ehituse tõttu suletakse ajutiselt Pirita tee ja Kose tee ristmik

"Ümbersõidul olevad bussiliinid ning asendusliin teenindavad sõitjaid vaba sõidugraafiku alusel ning jalgsikäigumaa peatusesse võib oluliselt pikeneda, mistõttu palume varuda sihtkohta jõudmiseks oluliselt rohkem aega," sõnas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat. 

VIDEO! Tee-ehituse tõttu suletakse ajutiselt Pirita tee ja Kose tee ristmik

Toimetaja: Sandra Lepik

"Muutunud on bussipeatuste asukohad ja osa peatusi jääb ära. Samas teevad bussid täiendavaid peatusi ja Kose teel avatakse asendusliin," sõnas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Homsest tööpäeva algusest kuni 22. oktoobri tööpäeva lõpuni suletakse liikluseks Pirita tee ja Kose tee ristmik. Bussiliinid nr 5 ja 6 suunatakse ümbersõidule ning avatakse asendusliin.

"Pirita tee ühistranspordiraja ehituse tõttu on kolmel päeval suletud Pirita tee ja Kose tee ristmik. Liiklus on ümber suunatud. Palume liiklejatel järgida ajutist liikluskorraldust ja liikluskorraldusvahendeid. Ehitustööde tõttu muutuvad ajutiselt ka bussiliinide nr 5 ja 6 marsruudid ja peatused. Muudetud marsruudil sõidavad bussid teisipäeva hommikust kuni neljapäeva tööpäeva lõpuni. Muutunud on bussipeatuste asukohad ja osa peatusi jääb ära. Samas teevad bussid täiendavaid peatusi ja Kose teel avatakse asendusliin," sõnas Liinat.

"Ümbersõidul olevad bussiliinid ning asendusliin teenindavad sõitjaid vaba sõidugraafiku alusel ning jalgsikäigumaa peatusesse võib oluliselt pikeneda, mistõttu palume varuda sihtkohta jõudmiseks oluliselt rohkem aega. Vabandame ebamugavuste pärast," sõnas ta. 

Info ja skeemid busside ajutiste sõidumarsruutide kohta on Pirita kodulehel, Pirita Facebookis ning info on väljas piirkonna bussipeatustes.

Bussiliin nr 5 Metsakooli tee suunal: 

·       ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Pirita tee ja Rummu tee vahel;

·       ära jäävad peatused Saare, Tamme, Urva ja Sarapuu;

·       täiendavalt tehakse peatused Lillepi ja Rummukõrtsi ning ajutine peatus Rummu tee ja Kose tee ristmiku piirkonnas.

Bussiliin nr 5 Männiku suunal: 

·       ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Rummu tee ja Pirita tee vahel;

·       ära jäävad peatused Sarapuu, Urva, Tamme, Saare, Lillepi park;

·       täiendavalt tehakse ajutine peatus Rummu tee ja Kose tee ristmiku piirkonnas ning peatus Rummu.

Bussiliin nr 6 Metsakooli tee suunal:

·       ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Pirita tee ja Rummu tee vahel;

·       ära jäävad peatused Saare, Tamme, Urva ja Sarapuu;

·       täiendavalt tehakse ajutine peatus Rummu tee ja Kose tee ristmiku piirkonnas.

Bussiliin nr 6 Merivälja pansioni suunal:

·       ära jääb liikumistee Kose tee lõigul Rummu tee ja Pirita tee vahel;

·       ära jäävad peatused Sarapuu, Urva, Tamme, Saare, Lillepi ja Rummukõrtsi;

·       täiendavalt tehakse ajutine peatus Rummu tee ja Kose tee ristmiku piirkonnas.

Asendusliin Kose teel Pirita tee suunal (teenindab ajavahemikul kell 5.15–21.00, intervall umbes 30 minutit):

·       liikumistee: Tuulenurga tänava ja Kose tee ristmik, Kose tee, Rummu tee, Pirita tee, tagasipööre Pirita tee ja Purje tänava ristmikul, Pirita tee;

·       peatused: Saare, Tamme, Urva, Sarapuu, ajutine peatus Rummu teel Kose tee ristmiku piirkonnas, lõpp-peatus kesklinna suunalises Rummu peatuses.

 

Asendusliin Pirita teelt Kose tee suunal (teenindab ajavahemikul kell 5.15–21.00, intervall umbes 30 minutit):

·       liikumistee: Pirita tee (Rummu peatus), tagasipööre peale Pirita tee ja Toominga tänava ristmikku paiknevas tagasipöördekohas, Pirita tee, Rummu tee, Kose tee, Tuulenurga tänava ja Kose tee ristmik;

·       peatused: Rummu, ajutine peatus Rummu teel Kose tee ristmiku piirkonnas, Sarapuu, Urva, Tamme, lõpp-peatus kesklinna suunalises Saare peatuses.

Laadimine...Laadimine...