2 kommentaari

Peedu

Vasta kommentaarile

Selline ühepoolne artikkel on väga mage. Oleks ju viisakust võinud kasvõi paari mittekeskerakondlikult mõtleva inimese arvamuse nn vähemuse esindajatena juurde lisada.
Ilmseltgelt saavad mõtlevad inimesed aru, et selle nn tasuta ühistranspordi (mis ju tegelikult pole tasuta, mina nt ostan iga kuu 30-päeva kaardi) peamine mõte on siiski lähivaldade elanike maksuraha Tallinna linnakassasse saada (mis ju tegelikult selline üsna äraspidine regionaalpoliitika, sest üldiselt räägivad poliitikud ju vajadusest regioonide eelarveid kudagi ikka toetada ja sellest kui paha oli masu-aegne KOV-de TM-osa kärbe).
Linnale võis see tõepoolest rahaliselt isegi kasulik olla, sest kulud suurenesid vähem kui lisandus eelarvesse mitte-tallinlaste maksuraha (mis nüüd enam nende päris-elukoha omavalitsusele ei laeku ja kohapealset elu pingestab). Aga Keskerakond võiks siis ju ka avalikult deklareerida, et nende eesmärk ongi inimeste maksuraha regioonidest Tallinnasse kanaliseerida.
Kas linnavalitsus ka umbeski teab kui paljud registri-järgsest 448 764-st nn tallinlasest ka tegelikult Tallinnas elab? Tean nt, et minu lähima naabri 6-liikmeline perekond on ametlikult kõik tallinlased, ehkki reaalselt nad ei ole ;) Selliseid "tallinlasi" on kümneid tuhandeid.

Suuzi

Vasta kommentaarile

Kas keegi ei räägi enam teiega, et vana suppi soojendate? See ju hapu!

Laadimine...Laadimine...