2 kommentaari

karjaimmuunne

Vasta kommentaarile

https://eestinen.fi/2020/04/kuum-euroopa-voib-olla-juba-lahedal-karjaimmuunsusele-kus-antikehad-on-kohati-olemas-15-protsendil-elanikest/

arvaja

Vasta kommentaarile

https://lounaeestlane.ee/arvamus-eestit-ootab-karm-koroona-suvi/

Peamiselt Maailma Terviseorganisatsiooni passiivsuse ja Hiina survel lasti kogu ülejäänud maailmal nakatuda ja muutuda Wuhaniks – olgu öeldud, et Hiina ise isoleeris end Wuhanist kiiresti ära, aga ülejäänud maailmaga seda ei tehtud. Wuhanist lendasid lennukid veel tükk aega teistesse riikidesse pärast karantiini kehtestamist, mil Hiina-sisene transport oli juba suletud.
Elu näitab, et koroonaviirusele ei meeldi külm. Paar kuud tagasi külastas Lapimaad tuhandeid Hiina turiste, aga haiguspuhangut ei tekkinud. Haigus hakkas hoopis levima Iraanis ja Itaalias, kus ilm on palju soojem. Haigus on levinud praegu peamiselt Lõuna-Euroopas, aga mida soojemaks ilm läheb, seda enam levib tõbi Saksa- ja Prantsusmaal, Belgias ja Hollandis, ka Venemaal. Kui nii edasi läheb, siis ootab Eestit ees karm koroona-suvi. Selleks tuleb hakata juba nüüd valmistuma. Haiguse eelnevat käitumist arvestades võib arvata, et soojaga läheb olukord Eestis hullemaks. Lisaks muule on soojaga inimesel koroonaviirusega kaasnevat kopsupõletikku raskem taluda.

Laadimine...Laadimine...