8 kommentaari

lugeja

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ekspress/ekre-liikmel-kahtlustus-suures-maksukuriteos?id=80157898

VaBank

Vasta kommentaarile

Aga kuhu meie riigi raha siis kaob ...või õigemini on kadunud?

turistid platsi

Vasta kommentaarile

Eestist saab totaalne turismimaa kus töötavad ainult turistid ja lisaks siis lugematud ametnikud. Ja tööinimeestest eestlased siis normaalse palga peale Skandinaavias. Elik ametnik juhib ja turist töötab normaalne kõik rahul. Rohkem turiste seega.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Mis on üldse normaalne palk? Jah, meie palkasid ei anna võrreldagi sama tööd tegevate soomlaste või rootslaste omaga, kuid ometi kipuvad ukrainlased hea meelega siia tööle, ehkki neile mustalt makstav palk ei küüni ilmselt sellegi palgataseme lähedale, mille üle siin nurisetakse. Ja kui vaadata maailmalaiuselt, siis kuulumegi kõigest hoolimata 200 riigi seas mitte 40 vaeseima, vaid 40 rikkaima riigi hulka, ehkki arenguruumi kahtlemata on. Ja iseküsimus on muidugi iga üksikisik oma konkreetsete probleemidega ning on iseenesest mõistetav, et meilgi võib kohata vaesust ja hoolimatust, mida ei kohta alati ehk isegi mitte Etioopias ja kui kõigi palka me ehk Soome või Rootsi tasemele ei suuda tõsta, vähemalt nii ruttu kui mõni sooviks, siis oma kõige vaesemate kaaskodanike olukorda oluliselt parandada saaksime küll, kui vaid sooviksime.

kes keelab

Vasta kommentaarile

Mine ja nõua välja kes keelab.

ants postitas:

Selleks tuleks rahval ühtselt välja astuda , sinusuguste argadega ei ole seda võimalik teha.

olge normaalsed

Vasta kommentaarile

Juhul kui inimene elab palgast siis peab minema sinna kus võimalik palka saada elik töö eest ka makstakse. Soome ja Rootsi siis või miks mitte Norrasse. Koristajana naisterahvas ja mees ehitusele või ettevõttesse. Keel kiirelt suhu ja saab jalad alla Põhjamaal mitte Eestis seega.

ants postitas:

Võib olla oleks eestis aeg normaalset palka maksta.Nii et ära mölise oma lollide soovitustega.

Laadimine...Laadimine...