10 kommentaari

Vellole

Vasta kommentaarile

Seni kuni reformierakonna eest võitlejad nimetavad oma rahvast pööbliks, EI OLE LOOTUSTKI riiki valitseda. Nonsens. See on puue, mitte võimalus võimule tulla. Riik pole eraomand vaid RAHVAS, kes seal riigis elavad! Tehke see endale selgeks!

Vello postitas:

Pea liiva alla peitmine ei muutnud jaanalindugi nähtmatuks nagu ei muutu olematuks ka tõsiasi, et rumalaid või siis antud kontekstis inimesi kes oma tegudest ja nende tagajärgedest endile alati adekvaatselt aru ei anna ega seda suudagi on alati arvuliselt rohkem ja Kallase viga on olnud ainult, et lootis rohkem neile, kes ise asjades võimelised aru saama on ega rõhunud niipalju emotsioonidele nagu ta vastased, kes on panustanud otseselt inimeste lollitamisele ning siiralt kahju, kui sinagi oma peaga mõelda ei oska, kuid praku pole see meditsiiniline juhtum ehk seega ei kuulu ka ravimisele!

Kas peaministriks saamine on eesmärk???

Vasta kommentaarile

Tavaline ametniku teenistuspost ju, ja väga spetsiifilisi teadmisi vajab, kena naine ei peaks ennast koormama täidesaatvte toimingutega, isegi klavessiinimäng verandal pakuks rohkem, koos pere ja lastega.

Vello

Vasta kommentaarile

Kahtlemata on asju, mida Reformierakonnale ette heita, aga hetkel oleks see siiski kõigist halbadest valikutest parim. Kahjuks on aga pööblil võerandamatu oskus teha alati vaid halbu valikuid. Kes vähegi ajalugu tunneb, teab millest ma räägin.

uku postitas:

ekre on kui värske tuulepuhang Eesti poliitikas, reformarid aga lausa haisevad kopitusest

Sorvo

Vasta kommentaarile

KK võib isegi olla siiras ja kena ...aga kahjuks esindab ta erakonda, mis on laastanud riiki eriti suures ulatuses.

oleme normaalsed

Vasta kommentaarile

Tavaline Lääne esindusdemokraatia võimul olevad erakonnad vahelduvad ons meile vaja eluaegset Brežnevit tegelt isegi sm Ansipit oli vast liiast. Ja teat vea tegi ilmselt valimistel vaieldamatult parima tulemuse saanud erakond kuid ise ju tegi? Muide kas ka naabri Soomes on ka e-valimised teab keegi? Kuid vast põhiline üks pikalt võimul olnud erakond saab puhata ja loodetavasti terve valimistsükli jagu. Tavaline Lääne esindusdemokraatia me ju ei vaja suunatud või koguni juhitud demokraatiat rääkimata rahvademokraatiast on ju.

malle

Vasta kommentaarile

Kas kaja kallas või õigemini tõmbas vee peale? Milleks oli sellist farssi vaja? kelle "geniaalne" idee see oli? Kas issi ei saagi presidendiks? Kas onu Andrus ei saagi eurovolinikuks? Kas Kristen ei saagi toiduahelale toidukotte jagada? Ma ei karda Kaja Kallase potentsiaalset valitsemisaega. Sest nii rumal inimene ei suuda isegi ühte kooliklassi hallata, rääkimata siis riigist. Kaja Kallas võib olla õnnelik opositsiooni jäämise üle, sest siis saab ta peita oma pea liiva sisse ja kraaksuda nagu harakas, kui targalt tema ikka riiki juhib. Kallas võib saada kunagi peaministriks, aga riiki ei hakka ta iial juhtima.

Laadimine...Laadimine...