6 kommentaari

tavaline värk

Vasta kommentaarile

Raha liikumise kontrollimine on tavaline värk millega tegelevad kõik nn korralikud riigid millel on olemas vastavad institutsioonid vahendid. Kuid raha liigub näituseks ka sumadanis mida siis sumadanimehed tarivad näituseks märter Muammar olla oma südamesõbrale juudipoiss Sarkole saatnud raha sumadanis sumadanimehe abil. Olla vist üks selline usaldusalune kõrgepagunikandja - sumadaniraha võib vahest ka kaduda koos siis sumadanimehega ikke juhtub. USA-d saatsid raha kardulakottides Afgaanis tavaline lugu seal mingeid teisi nn instrumente vahendeid lihtsalt põle mägede värk. Seega siis kardulakott ka sovettid šuraavid Afgaanis sama meetodit kasutasid näituseks Stringerite ostmisel mujaheedidelt kasutati kardulakotte mägedes kardulakott tublisti sumadanist parem. Otse loomulikult Vene teat struktuuridel on igati korralik ülevaade raha minekust ja tulekust kuid teat teiste riikide võimekuseni. Ja ilmselt kõige parem ülevaade raha liikumisest on teada-tuntud üliriigil on ju tegu valdavalt selle riigi poolt emiteeritud rahaga. Millega valitseb maailma USA ikke dollariga mida nüüd mõned teised veidi tahavad nügida. Veidi veidi esialgu vist tegu äärmiselt tundliku valdkonnaga.

vastutajad

Vasta kommentaarile

Kas Eesti on riik või nn vabaterritoorium seda peavad otsustama eestlased? Raha liikumist tegelt kontrollivad mitmed institutsioonid ja persoonid ei ole nii, et igaüks teeb mida tahab.

dollaroff

Vasta kommentaarile

https://theins.ru/korrupciya/109884
http://www.conspiracyschool.com/blog/donald-trump-chabad-lubavitch-and-oligarchs

mati

Vasta kommentaarile

Kes siis Eesti pangandust juhib - Euroopa väi Ameerika, peatselt on oodata ka Hiina maandumist. Löpuks ometi on Eesti maailma tipus - rahapesus ühe elaniku kohta!!! Yessss!!!

kodanik postitas:

tundub, et Eesti rahandust juhib hoopis Venemaa, kellel on oma mehed pankades ja parteides sees. Need köige suuremad venevastased parteid on olnud osalised nii vene raha pesemises kui muude hüvede pakkumises idapoole. Noh raha ju ei haise, eriti veel peale pesemist.

Laadimine...Laadimine...