Idufirmasid fännav Tanel Padar andis eile Tehnopoli linnakus tasuta kontserdi

"Elan suure põnevusega kaasa meie kohalikele idufirmadele ning võimalusel aitan nõu ja jõuga," kommenteeris esirokkar Tanel Padar. 

Pilt: Brait Pilvik

Idufirmasid fännav Tanel Padar andis eile Tehnopoli linnakus tasuta kontserdi

Toimetaja: Sandra Lepik

"Elan suure põnevusega kaasa meie kohalikele idufirmadele ning võimalusel aitan nõu ja jõuga," kommenteeris esirokkar Tanel Padar. 

Eile toimus Mustamäel asuvas Teaduspargi Tehnopol linnakus linnaosa suurim tänavatoidufestival, mille peaesinejaks oli ei keegi muu kui värske isa Tanel Padar koos oma bändiga.

Juba viiendat korda toimunud Tehnopol Entertainment Week üritustesari kostitas nädala jooksul põnevate ettevõtmiste ja koolituste ning hea muusika ja tänavatoiduga nii linnakus igapäevaselt töötavaid inimesi kui ka kõiki teisigi tehnoloogia- ja ettevõtlushuvilisi. Meeleolukas üritustesari kulmineerus Tanel Padari tasuta kontserdiga.

Tehnoloogiaettevõtlust õppiv Eesti esirokkar astub täna õhtul Tehnopol Entertainment Week peaesinejana üles erilise tundega, kuna ka start-up’indus on talle lisaks laulmisele väga südamelähedane. "Ma olen alati olnud pigem visionäär, kes upub pidevate uute ideede laviini alla. Kui ma ei oleks laulja, oleksin nähtavasti ammu mõne idufirma loomisele oma jäägitu pühendumise andnud," lisas laulja.

Talle lähevad eriti korda idufirmad, mis lisaks inimeste heaolu loomisele tegelevad ka ümbritseva elukeskkonna hoidmisega. "Elan suure põnevusega kaasa meie kohalikele idufirmadele ning võimalusel aitan nõu ja jõuga," kommenteeris ta.

Siiski eduka lauljakarjääri valinud Padar kegitab veidikene ka saladuseloori ning lubab fännidele, et uut muusikat on oodata juba enne septembri lõppu. "Järgmine singel on ilmselt läbi minu karjääri mind kõige isiklikumalt puudutav lugu. Usun, et see saab ka minu fännidele südamelähedaseks," kommenteeris Padar.

Eesti esirokkari ja nüüd ka uues isarollis oleva Padari sõnul on tema bändi esinemisgraafik endiselt tihe. "Loomulikult on igapäevased tegevused ja toimetused planeeritud nii, et oleks võimalik olla uue ilmakodaniku juures ja näha tema igapäevast arengut. Õnneks on võimalik seda kõike sobitada nii, et pere ega esinemised ei kannataks."

TEW raames soovitakse üha enam erinevate tegevustega tuua tähelepanu keskkonnateadlikkusele, aga seda meelelahutuslikus võtmes. Teadus- ja ärilinnaku soov on aina rohkem avada ennast ümberkaudsetele elanikele, kes võib-olla ei olegi kursis, kui põnevad ettevõtted nende ümbruskonnas kasvavad.

Laadimine...Laadimine...