Ivo Linna ja Antti Kammiste annavad Haaberstis tasuta kontserdi

Kolmapäeval, 17. oktoobril kell 14.00 tähistab Haabersti Sotsiaalkeskus (Õismäe tee 24) oma 20. juubelit tasuta kontserdiga, kus esinevad Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Pilt: Albert Truuväärt

Ivo Linna ja Antti Kammiste annavad Haaberstis tasuta kontserdi

Toimetaja: Moonika Tuul

Kolmapäeval, 17. oktoobril kell 14.00 tähistab Haabersti Sotsiaalkeskus (Õismäe tee 24) oma 20. juubelit tasuta kontserdiga, kus esinevad Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haabersti Sotsiaalkeskuses 20 aasta jooksul pakutud väga mitmesuguseid teenuseid nii eakatele kui toimetulekuraskustes lastele ja nende peredele.

"Haabersti Sotsiaalkeskuse lastetoa eesmärkideks on toetada Haabersti linnaosas elavaid toimetulekuraskustes sh õpi, suhtlemis- ja käitumisraskustega lapsi ja nende peresid. Täna tegutseb Haabersti Sotsiaalkeskuses nelja töötajaga lastetuba, kus käib regulaarselt 19 last. Koduhooldustalituses on 10 hooldustöötajat ja ligikaudu 105 hoolealust. Kõige mahukama osa sotsiaalkeskusest moodustab eakate päevakeskus, kus tegutseb sellest hooajast 22 ringijuhendajat ja 26 ringi enam kui 300 osalejaga," ütles Jürgenson.

"Peale ringitegevuse pakutakse sotsiaalkeskuses eakatele veel mitmesuguseid teenuseid nagu võimalus pesu pesta, kasutada sauna või mõõta vererõhku. Lisaks tegutsevad Haabersti Sotsiaalkeskuses juuksur, maniküür-pediküür ja massöör," jätkas linnaosavanem.

"Kuna vanadusega võitlemiseks on parim ravim liikumine, siis on sotsiaalkeskuse teise korruse spordisaali kasutamiseks üles pandud mitmeid jõuseadmeid. Lisaks on loodud võimalused mängida koroonat ning piljardit. Just jõudsid kohale ka kaks lauatennise lauda - nii et sportlikku tegevust jätkub sotsiaalkeskuses paljudele linnaosa elanikele. Kes soovib oma teadmisi täiendada arvutialaselt, siis spetsiaalselt arvutiõppeks kohandatud ruumis alustati oktoobris arvutikursustega," ütles linnaosavanem. "Haabersti Sotsiaalkeskuses pakutavad teenused ja võimalused on väga mitmekülgsed ning sünnipäevakontsert on heaks võimaluseks tulla maja ja pakutavate võimalustega tutvuma. Kontserdil pakub muusikalist meelelahutust armastatud laulja Ivo Linna ja Antti Kammiste. Kontsert on kõigile huvilistele tasuta," lisas Jürgenson.

Haabersti Sotsiaalkeskuse juhataja Ruth Ojatalu sõnul alustati Haabersti Sotsiaalkeskuses juubelihõngulist hooaega oktoobris. "Hooaja algus on just õige aeg leida endale sotsiaalkeskuses sobiv tegevus. Ootame lahkelt kõiki huvilisi Haabersti Sotsiaalkeskusesse, sest renoveeritud avarad ruumid annavad võimaluse pakkuda mitmekülgset tegevust paljudele. Saab tegeleda nii keeleõppe kui ka tantsu-laulu või hoopis käsitööga," kutsus Ojatalu.

Haabersti Sotsiaalkeskus moodustati Tallinna Linnavalitsuse 22. mai 1998 määruse nr. 32 alusel. Lint lõigati läbi 17. juulil ja 1. oktoobril, Eakate päeval, toimus pidulik üritus sotsiaalkeskuse avamiseks.

Laadimine...Laadimine...