Haabersti ristmikul muutub liikluskorraldus

Liikluskorralduse muudatusega kaovad ära vasakpöörded Paldiski maantee ja Õismäe tee ristmikul K-Rauta ees. 

Pilt: Scanpix

Haabersti ristmikul muutub liikluskorraldus

Liikluskorralduse muudatusega kaovad ära vasakpöörded Paldiski maantee ja Õismäe tee ristmikul K-Rauta ees. 

Tööde teostamiseks sobilike ilmastikutingimuste korral muudetakse 28.11.2017 liikluskorraldust Haabersti ristmikul ning  liiklus suunatakse värskelt valminud osale alates ringristmikust Paldiski maantee linnast väljuva suunal. Liikluskorralduse muudatusega kaovad ära vasakpöörded Paldiski maantee ja Õismäe tee ristmikul K-Rauta ees. Paldiski maanteelt Õismäe teele keeravad bussid hakkavad sõitma Õismäe teele Ehitajate tee kaudu. Täiendavad juhatavad viidad paigaldatakse K-rauta ja United Motorsi sissesõitude jaoks.

Abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul on soojad sügisilmad teerajatiste rekonstrueerimist ja ehitamist igati soodustanud. "Ehitustööd Kakumäe kergliiklustee Landi tänava ja Soodevahe tänava vahelisel lõigul on lõpetatud ning tee liiklejaile avatud. Detsembri esimesel nädalal lõpetatakse Weizenbergi tänava kõnnitee rekonstrueerimine ja äsja lõpetati remont Räägu tänaval. Haaberstis on ehitajate tööjärg sealmaal, et käimas on viadukti ja tugimüüride ehitustööd, Rannamõisa teel on käsil mullatööd ning teealuste rajamine. Sadeveetrasside ning tänavavalgustuse ehitustöid teostatakse kogu objekti ulatuses."

Tallinna Kommunaalameti ehituse ja järelevalve osakonna teatel jätkuvad  teerajatiste ja valgustuse rekonstrueerimistööd järgmistel suurematel objektidel: Tammsaare pargi rekonstrueerimine; Mustamäe teelt juurdepääsu rajamine Mustamäe tee 161-171 juurde; Puhangu tn (Sõle tn – Randla tn) taastusremont; Sõpruse pst 194-196 jalgteede valgustuserajamine; Tatari, Sakala, Süda,  Kentmanni tänavate piirkonna tänavavalgustuse rekonstrueerimise II etapp; Vabaõhukooli tee (Kose tee – Rahvakooli tee) rekonstrueerimine;  Gonsiori tn rekonstrueerimine, Vilde tee ja Akadeemia tee 30 ühendustee ehitus, Priisle pargi rajamine Lasnamäele; Weizenbergi kõnnitee taastusremont Kadriorus; Tõnismäe tn ülekäiguradade erivalgustuse rajamine ja kesktänava õhuliini asendamine rippuva keerdkaabliga; künniste  rajamine Tallinnas Nõmme ja Haabersti linnaosas; Retke tee 10 – Sõpruse pst 187 kõnnitee ehitus.                       

Laadimine...Laadimine...