3 kommentaari

austades kunsti

Vasta kommentaarile

Kindlasti väärib kunst austust loomulikult ka kinokunst - tuletame meelde legendaarset Soomuslaev Potjomkinit või Pulp Fictionit. Kuid austada ja kindlasti mittevähem tuleb inimest ja inimese elamiskeskkonda toda sama Tallinna Lasnamäed. Tallinna juhtidele piisavalt mõtlemist arutlemist otsustamist. Terveks kuuks sulgeda peatänav julgelt sajatuhande inimesega linnaosas kohe mitte ei lähe. Kogu kinokunsti respekti ees.

Vello

Vasta kommentaarile

Eks juba selline soov viita tegelikult sellele, et ameeriklaste jaoks oleme vaid mingid idikatest aborigeenid. Proovigu esmalt New Yorgis mõni peamagistraal kuuks ajaks kinni panna ja kui õnnestub, tulgu siia. Vaevalt neil seal keegi seda päevakski lubaks. Teiseks filmi, mis vaevalt üle kolme tunni kestab, saaks filmitud hea ettevalmistuse korral ka kolme päevaga isegi juhul kui iga kaadri jaoks 10 duublit teha ja kogu filmi tegevus toimukski ainult selles kanalis. Pealegi kogu kanali sulgemine võiks osutuda vajalikuks ka ehk vaid mõne suures plaanis kusagilt kõrgelt filmitud kaadri tarvis, mille saab tehtud ka kaunis piiratud aja jooksul. Ülejäänud kaadrite filmimiseks piisaks ka tegelikult üsnagi piiratud alast, vastavalt vajadusele, kord ühes, kord teises kanali osas, mis kanalis toimuvat liiklust praktiliselt kuidagi ei segaks. Ka on tänapäeva tehnika võimeline kõrvaldama hilisemalt pildilt ka päris palju sinna mitte sobivat, kui selleks peaks vajadus olema. Seega on selline soov lihtsalt meie mõnitamine ja kahju kui mõned sellest peale 30 taasiseseisvusaastat ikka veel aru ei saa.

Lasna lukku tervelt kuuks

Vasta kommentaarile

Sulgeda Lasna peamagistraal kuuks ajaks tulge mõistusele viigu filmivõtted rahulikult Mumbaisse hindudel hää sidida. Vändaku kogu film vanas heas Bombeys indussid kõik sillas.

Laadimine...Laadimine...