Muudatused Harjumaa bussliikluses Autovabal päeval

Harjumaa Ühistranspordikeskus teatab, et seoses Autovaba  päeva üritustega Tallinnas muudetakse pühapäeval,  24. septembril  kella 06.00-st kuni 19.00-ni  Harjumaa avalike bussiliinide ja kommertsliinide kesklinna läbivaid marsruute ja peatuste asukohti.

Pilt: Scanpix

Muudatused Harjumaa bussliikluses Autovabal päeval

Harjumaa Ühistranspordikeskus teatab, et seoses Autovaba  päeva üritustega Tallinnas muudetakse pühapäeval,  24. septembril  kella 06.00-st kuni 19.00-ni  Harjumaa avalike bussiliinide ja kommertsliinide kesklinna läbivaid marsruute ja peatuste asukohti.

Harjumaa läänesuuna avalikel liinidel 108, 111, 111A, 118, 127, 128, 145 ja 146  jääb Tallinnast  väljuval suunal teenindamata peatus Viru. Lähimad peatused on Balti jaam ja Vabaduse väljak. 

Liini 119 alg-ja lõpp-peatus tehakse Estonia 1 (Solarise kõrval). Teenindamata jäävad peatused Viru ja Kosmos.

Liinil 116 jääb väljuval suunal teenindamata Viru peatus.  Ajutine peatus Vabaduse väljak tehakse Kaarli puiesteel Tõnismäelt Kesklinna poole.

Liinil 116 jäävad siseneval suunal teenindamata peatused Kosmos, Vabaduse väljak ja Viru.

Kommertsliinid

Liini 206 alg- ja lõpp-peatus on Estonia 1 (Solarise kõrval). Jäävad teenindamata peatused Viru ja Kosmos.

Liini 260 alg- ja lõpp-peatus on Kunstiakadeemia. Teenindamata jääb Viru peatus. 

Ümbersõidule suunatakse ka Tallinna Linnatranspordi AS bussid. Trammide liiklust ei suleta.

Liini nr 18 autobussid Laagri suunal suunatakse ümbersõidule Narva maantee, A. Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G. Otsa tänava ja Pärnu maantee kaudu ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Liini nr 40 autobussid Pelguranna suunal suunatakse ümbersõidule Narva maantee, A. Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, Vabaduse väljaku ja Kaarli puiestee kaudu ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Liini nr 36 autobussid suunatakse ümbersõidule Pärnu maantee, Estonia puiestee, Teatri väljak, Estonia puiestee, G. Otsa tänav ja Pärnu maantee kaudu, tehes täiendava peatuse Estonia puiesteel trollibussiliinide nr 1 ja 3 Vabaduse väljak peatuses ja lõpp-peatuse autobussiliinide nr 24 ja 24A Estonia peatuses ja seetõttu Pärnu maanteel paiknevates Viru ja Vabaduse väljak peatustes ei peatu.

Liini nr 5 autobussid suunatakse ümbersõidule Männiku suunal Narva maantee, Viru väljaku, Narva maantee, A. Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G. Otsa tänava, Pärnu maantee kaudu ja Pirita suunal Pärnu maantee, Estonia puiestee, A. Laikmaa tänava ja Narva maantee kaudu, tehes täiendavad peatused Pirita suunal Estonia puiesteel trollibussiliinide nr 1 ja 3 Vabaduse väljak peatuses, Estonia puiesteel Estonia peatuses ja A. Laikmaa tänaval bussiliinide 14, 18 ja 40 A. Laikmaa peatuses ja seetõttu Pärnu maanteel paiknevates Viru ja Vabaduse väljak peatustes ei peatu.

Liini nr 73 autobussid suunatakse linnast väljuval suunal ümbersõidule Pärnu maantee, Estonia puiestee, Gonsiori tänava, Raua tänava, Pronksi tänava, Narva maantee, Mere puiestee kaudu ja Veerenni suunal ümbersõidule Mere puiestee, Viru väljaku, Narva maantee, A. Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G. Otsa tänava, Pärnu maantee kaudu, tehes täiendavad peatused linnast väljuval suunal Estonia puiesteel trollibussiliinide nr 1 ja 3 Vabaduse väljak peatuses ja Estonia puiesteel Estonia peatuses ja seetõttu Pärnu maanteel paiknevates Viru ja Vabaduse väljak (Tööstuse suuna) peatustes ei peatu.

Liinide nr 21, 21B, 41 ja 41 B autobussid suunatakse Kakumäe suunal ümbersõidule Mere puiestee, Viru väljaku, Narva maantee, A. Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, Vabaduse väljaku ja Kaarli puiestee kaudu ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Liini nr 20 autobussid suunatakse Pääsküla suunal ümbersõidule Narva maantee, Viru väljaku, Narva maantee, A .Laikmaa tänava, Gonsiori tänava, Estonia puiestee, G. Otsa tänava, Pärnu maantee ja seetõttu Viru peatuses autobussid ei peatu.

Trammiliinidel nr 3 ja 4 Pärnu maanteel Tondi suunal paiknev Viru ajutine peatus tehakse ca 150 meetrit Viru väljaku pool.

 

 

Laadimine...Laadimine...