Rahvaüritused toovad kaasa hulgaliselt liikluspiiranguid

Massiüritused toovad laupäeval üle Eesti kaasa vägagi mitmeid liikluspiiranguid.

Pilt: Scanpix

Rahvaüritused toovad kaasa hulgaliselt liikluspiiranguid

Massiüritused toovad laupäeval üle Eesti kaasa vägagi mitmeid liikluspiiranguid.

Harjumaal Vanamõisa külas on Harku kantri tõttu liiklusele suletud kella 15-st kuni südaööni Tutermaa–Vanamõisa maantee 3. kilomeeter. Ümbersõit on korraldatud Välja ja Vanamõisa tee kaudu ja see pikendab teekonda 6 kilomeetri võrra, vahendas BNS.

Põlvamaal on Otepää triatloni tõttu kella 9-16 liiklusele suletud Rõngu–Otepää–Kanepi maantee Otepää–Kanepi lõik 18.–38. kilomeetrini. Valgamaal on kella 9-16 liiklusele suletud Otepää–Kääriku–Kurevere maantee esimesed kolm kilomeetrit Otepääl ja kella 12–19 Otepää–Nüpli–Sihva maantee Varikmäe–Sihva lõik ning Poslovitsa–Pühajärve maantee esimesed kaks kilomeetrit Tsõõriknurme–Varikmäe lõigul. Ümbersõit on tähistatud Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa, Saverna–Pilkuse, Valgjärve–Tamme ja Maaritsa–Otepää maanteede kaudu.

Läänemaal suletakse autospordivõistluseks kella 10–16.30 liiklusele Lihula–Kloostri–Kirbla maantee 3.-6. kilomeeter Penijõel. Ümbersõit on korraldatud Hälvati kaudu ning teekond pikeneb seetõttu 15 kilomeetri võrra.

Valgamaal Sangaste–Tõlliste maantee 3. kilomeetril kehtib Sangaste rukkipäeva tõukerattasõitude tõttu kella 11–13 tavapärasest madalam piirkiirus. Aeg-ajalt peatatakse lühikeseks ajaks ka liiklusoog, et võistlejad saaksid teed ületada.

Valgamaal Neeruti–Makita maantee 3. ja 4. kilomeetril ei tohi Leigo Järvemuusikafestivali tõttu laupäeval kella 15-st kuni pühapäeva öösel kella 1-ni vasakul pool teed peatuda.

Võrumaal Lindora–Vana-Vastseliina maantee 8.–10. kilomeetrini kehtib Vastseliina linnusejooksu tõttu kella 11-16 tavapärasest madalam kiirusepiirang.

Võrumaal Riia–Pihkva maantee 215. ja 216. kilomeetril on Seto kuningriigi päeva tõttu tavapärasest madalam kiirusepiirang ning Määsi–Kiviora maantee esimesel 500 meetril ei tohi kummalgi pool teed parkida.

Laadimine...Laadimine...