1 kommentaari

hr. Rüütelmaa

Vasta kommentaarile

teil on vale arvamus. Kui neid elukaid lubatakse kõnniteele ja Õuealale , siis millisel neist on lubatud 20-ga sõita? Kui teisiti ei saa määratleda ja Maanteedeamet ei suuda või Politsei ägab koos Justiitsiga seaduse töötamisel.


Soovitan üks rida lisada Kergteede ja kõnniteede(jalakäijate alad) kohta seadusesse : On lubatud liigelda mitte üle 7 km/h

Sellega saab lahenduse - kõik rullikud jäävad süüdi jalakäijale otsa sõites, rulad, need tasakaaluga sõiduvahendid, elektrijalgrattad(ka teised jalgrattad) , leketriga tõikerattad ja ka need muud juhilubadeta lubatavad teatud m3 vahendid ,... Sellega oleks lahendatud olukord : kergteel ja jalakäijate tsoonis kehtib tavakodaniku liikumiskiirus, Õuealadel - määratud kiirus , sõiduteel - pangu igaüks linnnas selles alas kehtestatud kiirusega.
Nii tuleks muuta veel ühte punkti - Jalakäijate teel ei ole teed ületades ühelgi juhul ratastel oleval liiklusvahendil eelisõigust.

Kas saite lihtsast variandist aru, öelge neile seaduste mõtlejatele - meil pole vaja hülgemöla ja kilomeetreid seadusi advokaatide ja politsei toitmiseks!

Jõudu arusaadava seaduste tegemisel.

Laadimine...Laadimine...