2 kommentaari

ka täna ei tööta

Vasta kommentaarile

http://www.peatus.ee/#route_search ja töötab hoopis mingi segase kasutusega https://m.peatus.ee/ ja kelle jaoks see viimane segadik on ? Ometi juhatab kõikjal, et vaadake www.peatus.ee .
https://moovitapp.com/lines?query=128&customerId=4908&metroId=1673&lang=et -kommertsliine otsi samuti, kuigi see pole kõigi kasutajate jaoks , miks peaks olema ÄPP mul vusserdamiseks ja kas tõesti ei saa asju korda , sest ÜTK Põhja lehel ei ole kommertsliinide aegu või need pole ühistransport? Mis kuradi jama see on , et infot tuleb mööda googlet otsida ja need kuradi rahamaiad istuvad vaid oma ametikohtadel?

See on tore

Vasta kommentaarile

sest Tallinna sõidugraafikud avanevad ka internetis kui tekib huvi. Seda aga ei saa Tallinnlaste, kes puhkavad mujal -Harjumaal nt. või teised külastajad, kes soovivad liikuda Tallinna - Peatus.ee süsteem lihtsalt ei toimi, nt. täna kella 20.00...22.00 , võib olla pärast ja enne samuti. Keda peaks laual nuuditama - ootaks meedialt selle oina väljatoomist, sest see pole olnud tagumine kord kui ei tööta see süsteem. Kas inimesed peavad peast teadma millised kommertsliinid teenindavad ja ümberistumisi puhkepäevadel, pühadeajal. Kahjuks Põhja ÜTK ei tee oma tööd, sest ilmselt segab neil vana Reformierakonna sisu- Jõgisoo, Kokser: keskuse lehel pole samuti millistel suundadel, millised liinid kommerts - teenindavad ja Koondtabel ei kajasta kuigi peaks kajastama kuigi peaks olema tabelis sel ÜTK lehel ümberistumine näha üldtabelis, sest osa kohti teenindab vaid kommertsliin ja seega on vajalik avaliku liini kohtumise aega! Loodetavasti antud veerud loeb ette keegi instruktor Majandusministrile ja tõmmatakse ka see PÕHJA ÜTK liistule lõpuks. On ju soov Tallinnal, et sõidukite arv väheneks 1-inimesega veel eriti, linnas. Või ei ole ? Muuseas kommertsliinide pileti hind on 2 tsooni kallim kui 4 tsooni!(kui arvestada ting km)

Laadimine...Laadimine...