Teetööd jätkuvad ka sügisel

Tallinna Kommunaalameti teatel toimuvad eeloleval (43. nädalal) teekatete remonttööd - freesimine ja asfalteerimine.

Pilt: Scanpix

Teetööd jätkuvad ka sügisel

Tallinna Kommunaalameti teatel toimuvad eeloleval (43. nädalal) teekatete remonttööd - freesimine ja asfalteerimine.

Pärnu mnt. (Turu plats - Hiiu tn.); Smuuli tee (Laagna tee - Narva mnt); Linnamäe tee; Peterburi tee (Osmussaare tee - Paneeli tn.); Suur-Sõjamäe tn. (Tartu mnt. - Smuuli tee); Laagna tee (tõus Mustakivi teele); Sõle tänav .
 
Teekatte remont immutamisega, juhul kui ilmastik lubab, on eeloleval nädalal kavas Peterburi teel lõigus Paneeli tänavast  linna piirini ja Niine tänaval.
 
Löökaukude remont jätkub  vastavalt järelevalve ja tellija nimekirjadele.
Kaevude puhastamine ja survepesu on kavas Sõstra tn. 7, Pärnu mnt. 235, Vilde tee 121 skv.; Metalli tn. ja vastavalt vajadusele.
Kommunaalamet tuletab kõigile kinnistute ja ehitise omanikele meelde, et saabunud sügishooaeg toob kaasa kohustuse puhastada langenud lehtedest omaniku haldusalasse kuuluvad kõnniteed, kaasnevad puhastusalad ning lehtedest tuleb puhastada vihmavee äravoolu reguleerivad kanalisatsioonikaevude luugid.
 
Muud tööd: Vanalinna teekatete remonttööd  (vastavalt järelevalve avaldustele ja tellija informatsioonile); kõnniteede remont- ja ehitustööd (vastavalt järelevalve avaldustele ja tellija informatsioonile); äärekivide ja tehiskivist katete remonttööd (Endla tn. 45a ja vastavalt järelevalve avaldustele ja tellija informatsioonile); teekatte vajumiste remonttööd (vastavalt tellija ja järelevalve nimekirjadele); sildade ja viaduktide sadevee ära juhtimise süsteemide koristus- ja puhastustööd; sadeveekaevude remonttööd vastavalt nimekirjale (s.h. Ülemiste liiklussõlm); teekatete planeerimine koos materjali lisamisega (Betooni põik); Mustamäe tee/Välja tn. ristmiku ümberehitustööd.
Laadimine...Laadimine...