Kristiine otsib konkursiga linnaosa kahte asukohta jõulukuuskede müüjaid

Kristiine Linnaosa Valitsus kuulutas välja avaliku kirjaliku enampakkumise jõulukuuskede müüjatest ettevõtjatele.

Pilt: Scanpix

Kristiine otsib konkursiga linnaosa kahte asukohta jõulukuuskede müüjaid

Toimetaja: Vesta Reest

Kristiine Linnaosa Valitsus kuulutas välja avaliku kirjaliku enampakkumise jõulukuuskede müüjatest ettevõtjatele.

Kuuskede ametlik välimüük Kristiines 2019. aasta detsembrikuus toimub kahes kohas: Kristiine Kaubanduskeskuse ees (Endla tn 45) ning Kuldnoka tänava ja Mustamäe tee nurgal.

"Oleme jõulukuuskede müügikohad valinud välja meie elanike mugavust arvesse võttes. Kui Kristiine Keskuse ees on kuuskede müügipunkt olnud avatud juba aastaid ja paljud on harjunud siit oma jõulukuuse ostma, siis Kuldnoka tänava ja Mustamäe tee nurk sai valitud välja just seepärast, et seal lähedal on palju kortermaju ja kuuse koju toomine on ainult väikese jalutuskäigu kaugusel. Just eakamad inimesed on pidanud loobuma jõulukuusest, sest kaugemate müügipunktide puhul on tekkinud transpordi probleem. Loodame, et mõlemad müügipunktid on ettevõtjatele atraktiivsed," rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Ta lisab selgituseks, et mõlema jõulukuuskede kauplemiskoha kohta tuleb teha eraldi pakkumine. "Konkursi võitja selgitatakse välja nende pakkujate hulgast, kelle dokumendid on esitatud õigeaegselt ning vastavad etteantud tingimustele. Määravaks on seejuures pakkumuste hind. Loodame, et see info jõuab kõikide Eestis tegutsevate kuusekasvatajateni ja –müüjateni ning Kristiine inimesed saavad sellel talvel mugavalt kodu lähedalt viia koju kõige ilusamad jõulupuud."

Müügiplatside suurus on vastavalt 60 m² ja 35 m² ning mõlema asukoha alghind on 15 eurot/ m². Pakkumist oodatakse kinnises ümbrikus kuni 8. oktoobrini kell 10.00 Tulika tn 33b kabinett 301.

Kogu info konkursi tingimuste ja asendiplaanide kohta saab tööpäeviti Kristiine Linnaosa Valitsuse linnamajanduse osakonnast Tulika tn 33b, tuba 203 või telefonil 645 7134.

Laadimine...Laadimine...