Nõmme linnaosa varustab talgute korraldajaid prügikottidega

Linnaosavalitsus toetab registreeritud talguid töökinnaste ja prügikottidega ning viib pärast prügi ära.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Nõmme linnaosa varustab talgute korraldajaid prügikottidega

Linnaosavalitsus toetab registreeritud talguid töökinnaste ja prügikottidega ning viib pärast prügi ära.

Alanud heakorrakuul toimuvad suuremad talgud Nõmmel 5. mail Hiiu staadionil ja 10. mail Raku järve ääres. Linnaosavanem Grete Šillis ütles, et koostöös koolide, lasteaedade, MTÜ-de ja muidu aktiivsete kodanikega korraldatakse Nõmmel 30-40 talgut, mitmed neist toimuvad ka "Teeme ära!" aktsiooni raames. "Nõmmel on väga palju neid, kes oma koduümbruse koristamisel igal kevadel käed külge panevad," rääkis Šillis.

"Näiteks Nõmme Heakorra Selts on koristanud Glehni rahulat ja Vabadussõjas langenute kalmusid Rahumäe kalmistul ning Nõmme Tee Selts korrastanud metsatukka Nõmme-Mustamäe maasikukaitseala. Tänan kõiki, kel aega ja võimalust osaleda eri talgutel."

Linnaosavalitsus varustab registreeritud talgutel osalejad kinnaste ja prügikottidega ning korraldab kogutud prahi äraveo. Kui mõni kodanikuühendus, spordiklubi või korteriühistu soovib Nõmmel heakorrakuu raames talguid korraldada, siis info saamiseks ja talgute registreerimiseks palume helistada tel 645 7301 või saata e-kiri emil.vinkman@tallinnlv.ee.

Suuremad talgud Nõmmel toimuvad 20. aprillil kell 10 Piiri ja Kitsa tänaval, kogunemine Piiri 1; 3. mail kell 14 Pääsküla noortekeskuses ja selle ümbruses (Rännaku pst 1); 4. mail kell 10 Rahumäe põhikooli juures (Vabaduse pst 50); 4. mail kell 10 Kivimäe kooli juures (Leegi 14); 4. mail kell 10 Hirve 42; 4. mail kell 10 Underi ja Tuglase muuseumi juures (Väikese Illimari 12); 4. mail kell 10 Vabaduse pst, Tirdi ja Teelise tänaval, kogunemine Vabaduse pst 207; 5. mail kell 11 Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealal hüppetornist Hiiu-Suurtüki t otsani; 5. mail kell 11 Hiiu staadionil; 7. mail kell 16 Männiku lasteaia hoovis (Kraavi 4); 8. mail kell 18 Vabadussõjas langenute kalmudel Rahumäe kalmistul; 10. mail kell 12 Raku järve juures, kogunemine Karuse ja Sinirebase t nurgal; 11. mail kell 11 Glehni rahulas (Lossi 13).

Laadimine...Laadimine...