2 kommentaari

Kass Artur

Vasta kommentaarile

Selveris on puu- ja juurviljalettide juures müügil biolagunevad kilekotid, tükihinnaga 6 senti. Rimi teeb "heateo" ja sunnib külastajail tavakilekotikeste eest maksma 5 senti. "Rahvas ei vajagi kilekotte", ometigi saadi kilekottide eest kuus 500 €↨ ehk 10000 kilekotti ikkagi müüdi või üle 300 kilekoti sundost iga päev. Ei vajagi???
Üksiku penskarina mina taaskasutan neid õhukesi kilekotte nii uuteks ostudeks kui prügikottidena. Kui tuli biolagunevate jäätmete kastid, hakkasin Selveri biolagunevaid kotte kasutama.
Rimi võik oma tsirkuse ära lõpetada, tõepoolest pole need pisikotid küll suurimad reostajad, kauplus võiks hoopis vaadata oma tarneahelad üle. Veel, kui nii oluliseks peetakse neid väikseid kilekotte, siis miks ei näe kusagil müügil biolagunevaid kotikesi (Selveris ka ainult pakendamiseks). Ning tasuliste väikekottide teemal veel, nõus sellega, et need isegi võiks tasulised olla, kuigi pakendi tasu peaks nagu juba toote hinnas kajastuma aga kuidas teha kassapidajale selgeks, et mul on kasutuses juba "ostetud" ehk taaskasutuses kotike?

Vello

Vasta kommentaarile

Silmakirjalikkuse tipp! Sest tegelikult on see puu ja juurviljade pakkimiseks kasutatav kile vaid täpes kogu selle plastuputuse kõrval mida näeme juba eelnevalt pakendatud kaupade riiulitel! Ja miks pole Rimi ja teised poed tänaseni tootjatele selgeks suutnud teha, et näiteks kilekotid milles piim poodi jõuab juba eos sedavõrd vettpidavad oleksid, et neile ostjad seal kindluse mõttes enam teist ümber panema ei peaks jne. Ühesõnaga tegelege probleemiga aga mitte ehitage lihtsalt Potjomkini küla, kui tõesti südant valutate!

Laadimine...Laadimine...