6 kommentaari

italiano

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/delfi-roomas-itaalia-ekspeaminister-kutsub-rahvast-euroopa-paastmiseks-revolutsiooni-tegema?id=77666184

tiit

Vasta kommentaarile

kas uus vahelüli põgenikeäris HAKKAME PEALE musta-õis-lasna-MÄE mis 60%tulnukaid TÄIS
ehitama uusi moslemi -araablaste-neegrite-süüria põgenikele UUSI MÄGESI EHITAMA
EESTLASED AGA PAIKUTAME PADA JA MUUDESSE orgudesse või narva!!!

Ah soo

Vasta kommentaarile

Ehk peaks hoopis kiirendama abi osutamist nendele riikidele kust tulevad põgenikud. NATO peaks lahkuma oma mugavatelt ja ohututelt positsioonidelt Venemaa piiri ääres ja minema sinna, appi, kust inimesed peavad põgenema. Kelle hingel on tuhanded tapetud eurooplased, kuna koos põgenikega saabuvad ka kurjategijad, on küsimus. Aga vastust on kerge ära arvata.

olukord oslos

Vasta kommentaarile

http://www.jewsnews.co.il/2016/01/01/norway-oslo-police-declare-we-have-lost-the-city-islam-has-taken-over.html

Kontsessioonialad Aafrikka

Vasta kommentaarile

Euroopal on päramine aeg hõivata teat alad Aafrikas ja Arabistanis kontsessioonialade elik kolooniate moodustamiseks - vaid nii saab kogu seda neegrite ja araabide karja majutada-potitada. Aafrikas on tekkinud kümneid ja kümneid rämpsriike millede elanikud karjade kaupa Euroopa liiguvad. Euroopa peab sekkuma näituseks luues omaaegse Muammar Gaddafy Liibüas Tripolitaania ja Kürenaika kolooniad andes otsese juhtimise Islami Mõõk Gaddafyle kes siis momendil resideerub kohalike islamistide nn vabadusvõitlejate vangimajas. Euroopa peab tulema Aafrikka ja korra majja lööma neegrite keskel teist võimalust tegelt ei ole. Muide miks mitte teha seda koos iisraellastega kes suudavad suurepäraselt araabidega ja neegritega asju lahendada. Elik annab Euroopa iisraellaste korraldamise ja võimu alla kui eurooplastest endist asja ei ole. Mis parata kui ei ole Karl Martelli ja Jan Sobieskit las siis dessantnik Bibi lööb korra majja.

lugeja

Vasta kommentaarile

Globalistide mõtteviis on Orbáni tõlgenduses selline:
“Kui need Euroopa lubjakad, kes ei taha või ei suuda oma kristlikest juurtest ja patriootlikest tunnetest vabaneda – kui nad ei kuuletu, siis kaevakem sügavamale ning vahetagem välja Euroopa elu aluspinnas. Las tulevad massidena teistsuguste religioossete taustadega inimesed. Inimesed, kes on kasvanud üles teistsuguse moraali ja teistsuguste traditsioonidega. Ja las nad annavad meile õppetunni.”
Orbáni hinnangul on “niiviisi loodud kõige kummalisem koalitsioon inimkaubitsejatest, inimõiguslastest ja juhtivatest Euroopa poliitikutest, kelle eesmärk on süstemaatiliselt tuua Euroopasse miljoneid migrante.
http://katolikuopetus.ee/kiriklikvaatleja/1022-2/

Šaria on ülimuslik nii eurodirektiivide kui ka Lissaboni lepingu suhtes.
http://onneparl.blogspot.com.ee/2017/01/inimoigused-islamis.html
Juba aastal 2005, kui EL oli kursi võtnud ühinemisele Türgiga, esitasid kolm parlamendisaadikut (sh Tunne Kelam) küsimuse EL nõukogule, et mismoodi näeb välja ühinemine Türgiga, kui välisminister on alla kirjutanud deklaratsioonile, mis väidab sisuliselt, et islamimaade õigussüsteeme tuleks määratleda kooskõlas šariaadiga.

Laadimine...Laadimine...