9 kommentaari

kartograaf

Vasta kommentaarile

Uus Saksa gloobus.
https://wpolityce.pl/swiat/336907-niemcy-sasiaduja-z-rosja-na-globusie-made-in-germany-wymazano-polske-rosyjskie-imperium-pochlonelo-tez-kilka-innych-krajow

taust

Vasta kommentaarile

http://www.relay-of-life.org/en/2016/10/the-nazi-roots-of-the-brussels-eu/
The Nazi Roots of the ‘Brussels EU.

eurab

Vasta kommentaarile

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamization
http://innojairja.blogspot.com.ee/2016/03/pilk-ajalukku-euroopa-islamiseerimine.html
Miks ei lähe Euroopa Islamiriigi vastu sõtta? Vastus on lihtne: Euroopa tahab ise islamiseeruda. Nimelt oli Euroopa islamiseerimine Hitleri vana plaan ja praegu, kus Saksamaa on tõusnud taas Euroopa juhtriigiks, viiakse ellu Hitleri unistusi.
Nimelt unistas Hitler sellest, et Euroopa oleks islamiseeritud ja sakslased islami impeeriumi juhid. Araablased olid Hitlerist vaimustuses, nad ütlesid, et Allah on valitseja taevas ja Hitler maa peal. Hitler omakorda ütles, et araablased on sakslastele lähedasemad kui näiteks prantslased. Hitler ütles, et Araabia vabadusvõitlus Lähis-Idas on Saksamaa suurim liitlane Inglismaa vastu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Relations_between_Nazi_Germany_and_the_Arab_world

http://inosmi.ru/world/20151111/231302729.html?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=inosmi.ru&utm_term=127694&utm_content=3830797
Raamatus „Mõista Eurabiat“ (Lindau – 2015) kirjeldatakse Euroopa islamiseerimist. Autor kirjeldab antikristlikku, antisemiitlikku, läänevastast Euroopat ja seob seda 60-ndate lõpu poliitikaga. See sai varjatult alguse Prantsusmaalt ja millega liitus ka Saksamaa, kui natsionaalsotsialistlikud jõud lõid Iisraeli vastase liidu araabia maailmaga. See selgub, kui lugeda Araabia Liiga publikatsioone, mida aga Lääne press pole kunagi avaldanud.
Siit lähtuvalt ei kirjutatud EU konstitutsiooni (Lissaboni leping) sisse ka juudi-kristlikke põhimõtteid, kuigi Vatikan sellele tähelepanu juhtis.

uurija

Vasta kommentaarile

http://www.jerusalem-korczak-home.com/np/arab/Bat.html
Lääne – Euroopa ja araabia maailm juudi-kristliku tsivilisatsiooni vastu.

http://new.euro-med.dk/20160523-all-muslim-terrorists-and-terror-groups-are-members-of-masonic-muslim-brotherhood-here-is-mbs-plan-for-islamisation-of-europe-with-masonic-eu-blessing.php
Vennad Muhameedlased - vabamüürlus islamis. Euroopa islamiseerimine Brüsseli vabamüürlaste õnnistusel.

http://www.e-reading.club/chapter.php/24579/89/Iieor_-__Zimmi___hristiane_i_evrei_pod_vlast'yu_islama.html
Eurabia, Bnai Brith, München 1939
Euroopal on sõlmitud araabia maailmaga väga ohtlikud lepingud. Näiteks seegi, et araablane peabki lähtuma šariaadist, mitte asukohamaa seadustest ja põhiseadusest, ajalooõpikud tuleb ümber kirjutada, Euroopa peab muutuma USA vaenulikuks, Iisraeli riigi olemasolu ei tohi tunnistada, Euroopa riikide koolides tuleb õpetada araabia keelt ja kultuuri, kusjuures õpetajateks on araablased.
http://forisrael.narod.ru/articles/abduction_of_europe/how_europe_became_eurabia.htm

Willkommen

Vasta kommentaarile

Selge pilt,miks Euroopa riigid ei saa omi piire kaitsta.Euroopa sõjalaevad on ju maffia käes,kes siis nendega immigrante ,mutti käsul euroliitu sisse toovad nagu kunagi veeti neegerorje uusmaailma

Iisrael haldama

Vasta kommentaarile

Euroopa Liit teatavasti ei suuda millegagi hakkama saada ja seetõttu peaks nn Liibüa andma üle Iisraelile hooldusterritooriumiks. Teine võimalus Euroopa Liit määrab Tripoliaania halduriks elik beilerbeiks märter Muammari poja Islami Mõõk Gaddafy ja tütre Aiša Gaddafy. Vastavalt siis Kürenaika hooldusterritooriumi beilerbeiks feldmarssal Khalifa Haftari ja ühiselt saab orjakaubandus likvideeritud.

suur postitas:

Iisraeli eesmärk on teha riik Nilusest - Eufratini ja araablaste põgenemine sobib neile.

ehhee

Vasta kommentaarile

http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2017/05/saksamaa-konfiskeerib-migrantide-tarvis.html

Saksamaa suuruselt teise linna Hamburgi võimud on hakanud konfiskeerima eraomanduses maju, et leevendada elamispinna nappust, mida on teravalt võimendanud kantsler Angela Merkeli otsus lubada maale paari aastaga enam kui kaks miljonit migranti.

Laadimine...Laadimine...