3 kommentaari

Nii on

Vasta kommentaarile

Brüssel sundis riike kontrollimatult põgenikke sisse laskma. Nende seas olid ka kurjategijad. Mehed oleks pidanud võitlema oma kodumaa vabaduse eest. NATO oleks pidanud minema neile appi, aga mitte viibima Venemaa piiri ääres, kust pole hädaohtu karta. ainukene riik, kes tegutses õigesti oli Venemaa aidates Süüriat. Seal on sõda lõppenud ja inimesed ei pea sealt enam põgenema. Muidugi on põgenikest kahju ja inimlik suhtumine neisse on loomulik. Nendel on ju ka lapsed, kes vajavad hoolitsust.

sovett Vahemere ruumi

Vasta kommentaarile

Teatavasti kari kriminaale - üks Pariisi juudipoiss, napsilemb ameeriklanna ja alaväärsuskompleksis siplev ida-aafrika päritolu mulatt - hävitasid Muammari Gaddafy juhitud jõuka Liibüa. Riik oli liialt rikas selles asi. Tekitatud on kaos paras aeg orjakaubanduseks Euroopa juba ülisuures ulatuses - teat orjakaubandus on Vahemere ruumis käinud kogu aeg. Nüüd on aeg Euroopa Ühendusel omaaegne Tripolitaania ja Kürenaika võtta hoolduse alla miks mitte kaasates teritooriumi juhtima Islami Mõõk Gaddafyt ja Aišat. Kaua talub väidetavalt demokraatlik Euroopa orjakaubandust Vahemerel või järsku tahetakse Prüsselis võtta eeskuju hoopistükkis Jossif Stalinist kes teatavasti taotles omaaegsele Nõuk. Liidule kolooniat sepa poeg Benito loodud Itaalia Impeeriumist elik Liibüat.

kindlus Euroopa

Vasta kommentaarile

Euroopa piir kontrolli alla ja luua toimiv politsei ja piirivalve ning sõjavägi. Moodustada ühine Euroopa ekspeditsioonikorpus ja luua sillapea omaaegses sepa poeg Benito moodustatud nn Liibüas mille mingi kari rahvusvahelisi kriminaale hävitasid. Seega alustab jälle rekonkistat eurooplased tagasi Aafrikka ja maurid merre. Helleniseerib ja kristianiseerib Põhja-Aafrika kelle neid lamba ja kitse sõpru vaja on.

Laadimine...Laadimine...