6 kommentaari

Bibi kihutagu neegrid Tel Avivist

Vasta kommentaarile

Midas keerukat dessantnik Bibi kihutagu kõik neegrid Tel Avivist raske või. Järsku Ramzan appi või kuda tšerkessid lahendavad küsimuse kui juuditarid ja juudid hakkama ei saa. Juuditarid ja juudid ei saa neegreid Sise-Aafrikka kihutatud?

nüanss postitas:

Aga osa neegreid on judistid, seega ka rahvuselt juudid.

tendents

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/uudis/maailm/puhasodalased-kolivad-aafrika-saheli-piirkonda-et-sealt-pogenikelaine-euroopasse-suunata/

piirivalvur

Vasta kommentaarile

http://elutark.delfi.ee/raamatud/angela-merkel-pagulakriisi-ajal-kuidas-ta-kuulutas-saksamaa-riigipiirideta-maaks?id=81783309

SLV politseiameti juht Dieter Romann käis kevadel 2015 enda kõrvetatud DVDga Berliini poliitikute vahet ja näitas kõigile, kes tahtsid, millised inimhulgad mööda Balkanit liiguvad – Saksamaa suunas. Politsei oli riigipiiri sulgemiseks valmis, üksused olid tegevusvalmis ning ootasid käsku, aga Merkel ei andnud allkirja.

temaatik

Vasta kommentaarile

http://rusvesna.su/news/1523409501
Lähis - Ida teema.

lugeja

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/uudis/maailm/egiptuse-armeekohus-moistis-36-inimest-surma-runnakute-eest-koptikirikutele/

Kristlaste olukord on eriti katastroofiline sellistes sõdivates riikides, nagu Iraak ja Süüria, kus neid on massiliselt tapetud või orjastatud. Lääs on seda küll hukka mõistnud, kuid vasakliberaalid hoiduvad tapmistes nägemast ühe kindla religiooni vastu suunatud vägivalda, vaadates seda pigem ISIS-e üldise verejanu kontekstis.

Laadimine...Laadimine...