6 kommentaari

lugeja

Vasta kommentaarile

Rudolf Hess Inglismaal.
https://pandoraopen.ru/2015-05-16/gitler-gess-i-cherchill-nacisty-predlozhili-britanii-ujti-iz-zapadnoj-evropy-v-obmen-na-polnuyu-svobodu-atakovat-sssr/

1940

Vasta kommentaarile

19. juuli - Hitler: Balti riigid ei kuulu Saksamaa mõjusfääri.

24. juuli - Saksa välisministeerium keeldus võtma vastu Balti riikide suursaadikute proteste nende maade NL-i inkorporeerimise vastu.

27 - juuli - Hitler Bulgaaria peaministrile: me ütlesime lahti oma huvidest Balti riikides ja näete, mis seal juhtus.

31. juuli - Hitler sõjaväe juhtkonnale: kui purustada Venemaa, siis jääb Inglismaa kõigist oma lootustest ilma.

finish

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/arvamus/mart-helme-orwelli-sigade-farm-on-lopusirgel/

lugeja

Vasta kommentaarile

http://new.euro-med.dk/20170104-luciferian-angela-merkel-to-receive-prize-for-practiced-christian-responsibility-to-muslim-refugees.php

poliitik

Vasta kommentaarile

Euroopa Liitu juhivad trotskistid, leninlased ja maoistid. Mõistagi on siis stalinistid kui liiga rahvuslikud tegelased põlu all.

piir kinni

Vasta kommentaarile

Muhameedlaste ja neegerrahvaste invasioon Euroopa ei ole mingi marksistide ja feminatside naljatlemine vaid eksistentsiaalne oht eurooplastele ja Euroopale. Seega on vaja esmalt kontrolli alla võtta Euroopa Liidu välispiir ja luua piirivalve ning toimivad julgeolekustruktuurid. Järgnevalt relvastuda luua Kaitseliit ja sõjavägi ning ühiselt likvideerida no-go tsoonid ja neegrigetod Euroopas. Kõik ebaseaduslikult Euroopa sisseimbunud neegrid ja arrabid saata tagasi Aafrika ja Arabistani. Seltskonnale teadmiseks ei ole mingi muhameedlaste neegerrahvaste esmakordse Euroopa tungimisega - tuletame meelde Karl Martelli ja Jan Sobieskit kes suutsid muhameedlased Euroopast minema kihutada ja seega peame suutma meie elik tavalised tänased eurooplased.

Laadimine...Laadimine...