Poliitika

Artur Talvik loob uut parteid

Artur Talvik loob uut parteid (1)

Endine Vabaerakonna esimees, nüüd parteituna riigikokku kuuluv Artur Talvik ütles, et on loomas uut erakonda, millele seab ambitsioonika eesmärgi saavutada 25 mandaati järgmises parlamendi koosseisus.

Ratas: peame välja selgitama, kas ja millised riiklikud instantsid on Danske juhtumi puhul ebaefektiivselt töötanud
Poliitika Eesti

Ratas: peame välja selgitama, kas ja millised riiklikud instantsid on Danske juhtumi puhul ebaefektiivselt töötanud (3)

"Meil tuleb välja selgitada, kas ja millised riiklikud instantsid on Danske juhtumi puhul ebaefektiivselt töötanud," teatas peaminister Jüri Ratas. "Samuti saada selgus, kui laialdane on rahapesu probleem Eesti krediidiasutustes laiemalt. Teadlikult toime pandud ebaseaduslike tegevuste ilmnemisel tuleb selgelt vastutada ka Eestis kasumit teeninud pankadel."

Mäggi Hanssonile: riigi käendus tooks noored üürimise nõiaringist välja

Mäggi Hanssonile: riigi käendus tooks noored üürimise nõiaringist välja

Noortel on kinnisvarahindade kasvamisel järjest keerulisem oma kodu soetamine ning see toob endaga kaasa noorte väljarände ning perelisa edasilükkamise, ütles riigihalduse minister Janek Mäggi. "Ka keskmist palka teenival noorel on minimaalseks sissemaksuks raha säästa väga keeruline. Samas makstakse laenu asemel sama või suurem summa igal kuul üürileandjale, mitte ei investeerita enda ja laste tulevasse kodusse."

Politoloog Ojasalust ja Vabaerakonnast: tekib küsimus, kas siin ei ole tegemist äraostmisega

Politoloog Ojasalust ja Vabaerakonnast: tekib küsimus, kas siin ei ole tegemist äraostmisega (3)

"Inimene tänavalt aga ütleb nüüd kohe, et "ahah, saigi nüüd raha selle eest, et suunaks ERJK tööd teatud kanalisse"," ütles politoloog Rein Toomla erakondade rahastamise järelevalve komisjoni juhi Ardo Ojasalu kohta, kellele maksab Vabaerakond palka MTÜ Korruptsiooniradaris töötamise eest. "Komisjon, mis koosneb erakonna liikmetest, kes kontrollivad iseenda konkurente, ei saa mingil juhul olla täiesti erapooletu. Täna näeme, et komisjoni on võimalik ka enda kasuks ja poliitilistel eesmärkidel tööle rakendada," tõdes ERJK liige Tõnis Mölder.

Vabaerakond maksab Ojasalu MTÜ-le 5000 eurot kuus

Vabaerakond maksab Ojasalu MTÜ-le 5000 eurot kuus (4)

Vabaerakonna esimees Andres Herkel tunnistas Postimehe veebiintervjuus ajakirjanik Vilja Kiislerile, et Ardo Ojasalu juhitav MTÜ Korruptsiooniradar on erakonnalt saanud igakuiselt 5000 eurot toetust. Samal ajal on Ojasalu ka erakondade rahastamise järelevalvekomisjoni (ERJK) esimees.

Jüri Ratas: Narva saab edasi minna ausa ja läbipaistva juhtimisega

Jüri Ratas: Narva saab edasi minna ausa ja läbipaistva juhtimisega (2)

"Narva läheb edasi ausa läbipaistva juhtimisega ja suure tõenäosusega saab see olema koalitsioonivalitsus," kommenteeris peaminister ja Keskerakonna juht Jüri Ratas Narva linnavolikogu keskerakondlastest liikmete erakonnast välja astumist korruptsioonikahtlustuse tõttu. "Narva elanikud pole ära teeninud, et nende tagant hämarate skeemidega midagi võetakse või tehakse tehinguid või otsuseid, mis ei ole õiguspärased."

Laadimine...Laadimine...