Poliitika

Taavi Aas: Riigikogu erikomisjon on mõne poliitiku jaoks kampaania tegemise koht

Taavi Aas: Riigikogu erikomisjon on mõne poliitiku jaoks kampaania tegemise koht

 2016. aasta esimestest kuudest saadik, mil probleemid Tondiraba spordihallis ilmnesid, oleme tegelenud intensiivselt nende kõrvaldamisega, kas ka piisavalt, saame teada järelauditist. Usun, et kõik asjaosalised on vajalikud järeldused enda jaoks teinud," ütles Tallinna linnapea Taavi Aas, kuid nentis, et Riigikogu korruptsioonivastase võitluse erikomisjonist sisulist panust ei tulnud. "Mõne poliitiku jaoks on erikomisjon muutunud kampaaniainstrumendiks, kus saab esineda poliitiliste lööklausetega. Sooviksin komisjonilt rohkem sisu ja vähe propagandat."

Mida ja kui palju rahastab riik järgmisel aastal?

Mida ja kui palju rahastab riik järgmisel aastal?

Riigikogu võttis vastu 2018. aasta riigieelarve seaduse, mille maht ületab esmakordselt 10 miljardit eurot. Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kersti Sarapuu sõnul on uue eelarve fookus seal, kust eelmine valitsus mööda vaatas – palgavaesus, põllumajandus, kohalikud omavalitsused ja tervishoid

Jüri Ratas: tundub, et Michal on võtnud Kallase oma meeskonda

Jüri Ratas: tundub, et Michal on võtnud Kallase oma meeskonda (3)

Kui veel aasta tagasi moodustasid Hanno Pevkur ja Kaja Kallas tugeva tandemi, mis vastandus Kristen Michalile, siis praegu on märgata, et Michal on võtnud Kallase oma meeskonda, oli Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas üllatunud. "Elus on niimoodi, et kui sa oled valitud juhiks, siis juhi, mitte ära halise, et juhitavad on halvad," ütles endine Reformierakonna esimees ja ekspeaminister Andrus Ansip. "Aga paraku seda halinat oli liiga palju ja loomulikult kõik siis ümberkaudu väsisid. Nüüd tuleb erakonnale uus esimees valida."

Uus seadus peidab tubakatooted poelettidelt ära ja ei luba e-sigaretti tõmmata suitsetamiseks keelatud kohtades

Uus seadus peidab tubakatooted poelettidelt ära ja ei luba e-sigaretti tõmmata suitsetamiseks keelatud kohtades

"Rahva tervis on riigi südameasi ja tõhusama kaitse tagamiseks karmistame meetmeid, et vähendada tubakatoodetest ja nendega seonduvatest toodetest tuleneva sõltuvuse levikut ühiskonnas," ütles Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Igor Kravtšenko. Alates 2019. aasta juulist kehtib tubakatoodete väljapaneku keeld kõigis jaekaubanduse müügikohtades. E-sigareti kasutamine keelatakse kõigis suitsetamiseks keelatud kohtades ja vedeliku koostisele kehtestatakse nõuded.

Laadimine...Laadimine...