Poliitika

REITINGUD: EKRE toetus püsib tõusutrendis

REITINGUD: EKRE toetus püsib tõusutrendis

Esikolmikule järgnevad Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti 200 ning Isamaa. Isamaa on oma toetust viimastel nädalatel mõnevõrra parandanud ning esimest korda pärast selle aasta märtsikuud ületab nende toetus 6%. 

Ratas: jutt Eesti ja Soome vaheliste suhete halvenemisest on vale

Ratas: jutt Eesti ja Soome vaheliste suhete halvenemisest on vale (9)

"Tunnustan suursaadik Harri Tiidot tehtud töö eest Eesti välisteenistuses, kus ta on edendanud diplomaadina meie riigi huve viimased 20 aastat. Samuti on tunnustamisväärt suursaadik Tiido sirgeseljalisus ja põhimõttekindlus, mida ma väga hindan," vahendab riigikantselei Ratase sissekannet Facebookis.

Valitsus leevendab piiranguid meelelahutuskohtades ja spordiüritustel

Valitsus leevendab piiranguid meelelahutuskohtades ja spordiüritustel

Valitsus otsustas kaotada alates laupäevast külastajate arvule seatud piirangu kasiinodes, mänguautomaatide saalides, ööklubides, vesipiibukohvikutes ja täiskasvanute klubides, samuti kaotatakse osalejate arvu piirang välitingimustes huvitegevuse ja -hariduse andmisel, õues sportimisel, treenimisel ning spordi- ja liikumisürituste korraldamisel.

Reinsalu: advokaadibüroo palkamise mõte tuli Hans H. Luigelt
Poliitika Eesti

Reinsalu: advokaadibüroo palkamise mõte tuli Hans H. Luigelt (2)

Kui mitmed õiguseksperdid on leidnud küsitavusi rahapesu kaasuses USA-st advokaadibüroo palkamise mõttekuse osas, siis neljapäevasel valitsuse pressibriifil märkis välisminister Urmas Reinsalu üllatuslikult, et see mõte hakka võrsuma juba poolteist aastat tagasi seoses meediaärimees Hans H. Luige ja tema tuttava advokaadi visiidiga tema juurde. 

Laadimine...Laadimine...