Poliitika

Juhan Parts: ma usun, et valitsus ei lagune
Poliitika Eesti

Juhan Parts: ma usun, et valitsus ei lagune (1)

Endine peaminister ja praegune Euroopa Kontrollikoja liige Juhan Parts ütles intervjuus "Postimehele", et neljapäeval PPA juhi Elmar Vaheri ja EKRE ministrite Helmede lahkhelist lahvatanud skandaali tõttu valitsus ei lagune.

Sotsiaaldemokraadid: Ratasel tuleb Helmed tagandada
Poliitika Eesti

Sotsiaaldemokraadid: Ratasel tuleb Helmed tagandada (1)

"Anname Ratasele aega 21. augustini. Seejärel algatab sotsiaaldemokraatide fraktsioon umbusaldusavalduste sisse andmiseks riigikogu liikmete allkirjade kogumise. Eesti väärib normaalset valitsust. Me ei tohi olla Euroopa häbiplekk," lausus Saar.

KÜSIMUS: Kas poliitikute poolt valitud peaprokurör on poliitikute mõju all või mitte?

KÜSIMUS: Kas poliitikute poolt valitud peaprokurör on poliitikute mõju all või mitte?

"Tänane peaprokurör ei ole suutnud prokuratuuri toimima panna," arvab riigikogu esimees Henn Põlluaas. "Mõned kohtuasjad venivad aastatepikkuseks, kohtutele esitatakse materjale, mis on allpool igasugust arvestust." "Valitsused tulevad ja lähevad, peaprokurörid jäävad," jääb filosoofiliseks endine siseminister Katri Raik, kelle sõnul ei näe ta Perlingu väljavahetamiseks ühtki põhjust. Kui peaprokurör on ametisse nimetatud, siis ei ole ta kuidagi poliitiliselt mõjutatav, leiavad ka teised poliitikud.

Reitingud: Reformierakonna tõus on peatunud

Reitingud: Reformierakonna tõus on peatunud

MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi tellimusel  uuringufirma Norstat Eesti AS-i läbiviidud küsitlus näitab, et Reformierakonna seitse nädalalt kestnud tõus on peatunud ning Keskerakond on toetust kasvatanud. 

Laadimine...Laadimine...