Poliitika

Tallinna Linnavolikogu sai uue esimehe

Tallinna Linnavolikogu sai uue esimehe

Tallinna Linnavolikogu valis oma tänasel istungil uue esimehe, 41 poolthäälega osutus valituks Tiit Terik. Eelmine linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart valiti nädala eest Tallinna linnapeaks.

Siim: iga hinna eest laenu võtmine ei ole hea

Siim: iga hinna eest laenu võtmine ei ole hea

30- aastane müügimees Siim ütles, et Eesti ühiskond on olnud liikumas järjest avatuma ühiskonna poole. „Nii võiks ka jätkuda, mingeid drastilisi muudatusi ei ole valitsusel vaja teha, sest liigume õiges suunas,“ soovis ta.

Kaljulaid kutsub Putini Tartusse

Kaljulaid kutsub Putini Tartusse (6)

President Kersti Kaljulaid ütles neljapäeval pärast kohtumist president Vladimir Putiniga pressikonverentsil, et tahab kutsuda president Putini järgmisel aastal Tartus toimuvale soome-ugri rahvaste maailmakongressile.

Kaljulaid räägib Putiniga eesti keeles

Kaljulaid räägib Putiniga eesti keeles (1)

Moskvas Kremlis pärastlõunal toimuv kohtumine president Kersti Kaljulaidi ja Venemaa presidendi Vladimir Putini vahel toimub eesti ja vene keeles ehk president Kaljulaid räägib eesti keeles ja Putin vene keeles.

Jüri Ratas: koalitsioonileping on paindlik ja elav dokument

Jüri Ratas: koalitsioonileping on paindlik ja elav dokument (4)

Peaministrikandidaat Jüri Ratas rääkis, et kindlasti tuleb ette küsimusi, mis ei ole leppes sees. Samuti on ta kohtunud uute valitsusse tulevate ministritega. "Ma küsisin kõik sellised küsimused ära: kas te usaldate Eesti ametkonda, kas te usaldate Eesti politseid, kaitsepolitseid, kohtusüsteemi." Lisaks uurist ta nende arvamust ka vähemuste, Euroopa Liidu ja NATO osas ning tulevaste ministrite vastused olid positiivsed ja tolereerivad.

Laadimine...Laadimine...