Poliitika

Aas: Kristen Michal ei tahtnud, et ajakirjanikud oleks kohal, kui opositsioonile selgitusi jagasin

Aas: Kristen Michal ei tahtnud, et ajakirjanikud oleks kohal, kui opositsioonile selgitusi jagasin

"Võtsin vastu Tallinna volikogu opositsiooniparteide kutse ja selgitasin selle nädala teisipäeval neile veelkord, kuidas sündmused Tallinna Linnatranspordi AS-is kulgesid, kuidas Tallinn võitleb korruptsiooni vastu, on kõvasti tõhustanud sisekontrolli tööd, viiakse pidevalt läbi erinevaid siseauditeid," ütles Tallinna linnapea Taavi Aas. "Olin väga selle poolt, et kohtumise juures oleksid ka ajakirjanikud, kes kuuleks otseallikast, opositsiooni emotsionaalsete vihapurseteta, kuidas olukord on ja mida tehtud. Reformierakonna volikogu fraktsiooni juht Kristen Michal oli sellele tuliselt vastu."

RIISALU: Umbusaldajad võiksid mitte levitada ümber lükatud väiteid

RIISALU: Umbusaldajad võiksid mitte levitada ümber lükatud väiteid

"Linnavolikogu aseesimees Mart Luik kirjutab, et Tallinna Linnatranspordi ASis ei tekkinud kellelgi Jaanus Vingi suhtes küsimusi. See on valeinfo. Linnatranspordi ASi juhatus tegi märtsi lõpus otsuse Vink ametist vabastada ja see on dokumentaalselt tõestatud," ütles abilinnapea Aivar Riisalu ja lisas, et samuti pole tõsiseltvõetavad jutud poliitikute kõrvaldamisest nõukogudest, siis see pigem kaugendaks omanikku juhtimisest. "Linn on omanik ja poliitik linnaettevõtte nõukogus omaniku esindaja," toonitas Riisalu. "IRLi, Reformierakonna ja sotside esindajatel pole üldjuhul nõukogudes olemise vastu midagi, mitmed neist kuuluvad sinna jätkuvalt."

Ratas: ma pole Luhalaidi ministriks kutsunud

Ratas: ma pole Luhalaidi ministriks kutsunud

"Siin te olete minust targemad, teie olete temaga suhelnud, mina ei ole seda teinud ja talle seda küsimust esitanud," vastas peaminister Jüri Ratas ajakirjaniku küsimusele, kas järgmine regionaalhaldusminister on Veikko Luhalaid.

Korb: olulised otsused riigieelarvestrateegias annavad koalitsioonile usutavasti lisatuge

Korb: olulised otsused riigieelarvestrateegias annavad koalitsioonile usutavasti lisatuge (1)

"Tuleval aastal tõstame teiste hulgas päästjate, politseinike, õpetajate, kõrgharidusega kultuuritöötajate ja sotsiaaltöötajate töötasu," tõi Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb välja, miks koalitsiooni reiting tulevikus peaks tõusma. "Regionaalpoliitiliselt rahastame täiendavalt Ida-Virumaa programmi ning algatame Kagu-Eesti programmi, rendime viienda praami ja parandame lennuühendust Saaremaaga."

Laadimine...Laadimine...