Poliitika

Eesti avab taas piirid välisriikide töölistele ja õppuritele

Eesti avab taas piirid välisriikide töölistele ja õppuritele (6)

Esmaspäeva hommikul kabinetinõupidamisele kogunenud valitsus otsustas, et Eestisse võib tulla töötamise või õppimise eesmärgil üle maailma, eeldusel, et Eestisse tulekul ei esine koroonaviiruse haigusnähte. "Kõigi otsuste taga on soov tagada Eestimaa inimeste heaolu kaitstes meie kõigi tervist ja tagades igapäevase majanduse toimimise," kinnitas peaminister Jüri Ratas.

Kaja Kallas: EKRE nägemus Eestist toob vabaduste piiramise

Kaja Kallas: EKRE nägemus Eestist toob vabaduste piiramise (3)

"Martin Helme sõnastas oma visiooni Eestile, mis erineb oluliselt sellest Eestist, mida 30 aastat on ehitatud, kuid mitte oluliselt sellest, millest on rääkinud ka erakonna eelmine juht. Kõnest tuli välja, et see "moraalselt puhas" Eesti, mida EKRE soovib ehitada, tähendab inimeste vabaduste piiramist," kirjutas Reformierakonna esimees Kaja Kallas oma ajaveebis. 

Kiik: me ei ehita müüre Eestimaal elavate rahvuste vahele

Kiik: me ei ehita müüre Eestimaal elavate rahvuste vahele (8)

"Keskerakond ei välista kedagi rahvuse alusel. Meie ridades on võimalik jõuda ministriks, Tallinna linnapeaks või Euroopa Parlamendi liikmeks nii eesti kui ka vene emakeelega inimestel. See pole nõrkus, mida saaks erakonnale ette heita. Vastupidi, see on Keskerakonna kõigutamatu alusväärtus ja meie suurim tugevus," kinnitas sotsiaalminister Tanel Kiik. 

Ratas saatis Trumpile neljanda juuli puhul õnnitluse

Ratas saatis Trumpile neljanda juuli puhul õnnitluse (1)

Peaminister Jüri Ratas õnnitles USA presidenti Donald Trumpi Ühendriikide iseseisvuspäeva puhul. "Teie ekstsellents," kirjutas Ratas Trumpile. "Palun Teil ja Ühendriikide rahval võtta vastu mu kõige soojemad õnnitlused ja parimad soovid Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva puhul."

Karilaid soovib EKRE-le kiiremat küpsemist

Karilaid soovib EKRE-le kiiremat küpsemist (1)

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid soovib laupäeval kogunenud EKRE kongressi foonil koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist. "EKRE kongress mõjus täna operetlikult naljakalt, oluline, et sellised unistused ei muutuks realiseerudes halenaljakaks. kirjutas Karilaid sotsiaalmeedias. "Soovin koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist. Kõned tõestasid, et vähemalt juhi vahetamine oli õigustatud."

Laadimine...Laadimine...