8 kommentaari

Kodanik

Vasta kommentaarile

Ei arva et Savisaar sai täiesti juhuslikult endale külge surmava lihasööja bakteri. Ainult tänu meie tarkadele , ausatele ja maailmatasemel arstidele jäi Edgar Savisaar ellu. Arvan et selle mõrtsukatöö korraldaja liigub meie võimukridorides ausa näoga ringi ja mitmed kõrged võimurid on sellega kursis ja heaks kiitnud. Kui Savisaart süüdistatakse „suuremahulises korruptsioonis“ siis tema kodust ega elustiilist seda küll välja ei paista. Küsimusi tekitab aga näiteks Krossi suurejoonelise mõisa rahastamise allikad . Kust on pärit need miljonid? Kellelt ja milliste teenete eest on need saadud? Meil on häid uurivaid ajakirjanikke. Arvan et mitte midagi ei jää saladuseks . Ja mõrtsukad ka kõige kõrgemal tasemel peavad saama oma palga.

Ott

Vasta kommentaarile

See on tore, isegi tapmiskatsed ja psühhoterror ei suuda seda meest murda. Ta teab, et on häälemagnet ja ta teeb seda oma erakonna ja meie rahva heaks. Sellesama häältesaagi pärast ongi ju Reformi tagatoa inimesed koostanud tema kohta valestsenaariume. Litsalt võimu nimel pühitakse teelt eest segajad. Eelmistel valitsustel polnud positiivseid töötulemusi, aga kuidagi peab ju kergeusklikelt hääli saama, siis kasutatakse muid võtteid nagu laim, hirmutamine ja vihavaenu külvamine.

koheselt radikad

Vasta kommentaarile

Toob Valdekult radikad ära, koheselt. Ja alles siis linnapeaks.

August

Vasta kommentaarile

Väga hea, et Savisaar kandideerib, siis pole sotsidel ja Vakral lootuski Tallinnas võita, Michalist rääkimata.

tagumendi alt

Vasta kommentaarile

Keegi laiskvorst vingumas, Savikas toob kümmekond noort poliitikasse järsku lausa viisteist hakkamist täis tegelast. Elik euroopapäraselt teeb Emmanuel Macroni aga ainult siis Tallinnas linnavolikogus. Seega milleks igavleda võtab jalad tagumendi alt kolm-neli noort püünele kah ju asi. Saab Pariisis saab ka Tallinnas.

...

Vasta kommentaarile

alatumat argpüksi pole olemas.
kohtus mängib haiget aga valimisetel on terve.

esindusdemokraatia, tavaline

Vasta kommentaarile

Korjab siis need hääled kokku ei mingit probleemi. Lasnalt näituseks.

Laadimine...Laadimine...