5 kommentaari

broilerid panid mööda

Vasta kommentaarile

Milleks totakalt kiunuda kui rumal olla eesti inimene, kari broilereid pani lihtsalt aktsiisidega mööda, broileri värk. Mis vahet sinisokk, rattad või koguni oss too Noorem.

Eve

Vasta kommentaarile

Alkoholiaktsiisi pideva tõusu kehtestas seadusena just Reformierakond. Kui joomine selle tagajärjel vähemaks jääb on see õigustatud. Kuid see on siis ka nende ainuke õige otsus. Sealt Reformi tagatoast tulid vaid valed otsused, mis viisid meie elatustaseme viimaste hulka, vaesus aina kasvas. Aga sealt tagatoast tulev laim kestab edasi, seal on kogu aeg sepitsetud valestsenaariume tublide inimeste kohta, et neid teelt võimule ära koristada. Nad mürgitavad kergeusklike meeli alatustega töötulemuste asemel.

Ah nii

Vasta kommentaarile

Sa ise oled loll kloun, ärka üles viinauimast. Juhanil on õigus.

juhan

Vasta kommentaarile

Eriti jäle on, et seda poliitilist populismi juhivad Rahvusringhääling ja muu peavoolumeedia, kes on selgelt jätkuvalt Reformierakonna poole kaldu. See, et Postimees alkopromot teeb, on nende enda teha(kas rahvas lehte ostab seejärel?), aga et ERR töötab vastu rahva tervise parandamisele, on lausa kuritegu, sest rahvas maksab neile palka. Viimase poole aasta köige populaarsem teema ERR ajakirjanike seas on olnud selgelt alkohol, sellise uuringu vöiks lausa amelikult läbi viia.

...

Vasta kommentaarile

jälle leiti mingi kloun kes kiidab keskeraonna lolle otsused takka.
Probleemil lahendus on probleemi eitamine - kuhu me nii jõuame?

Laadimine...Laadimine...