3 kommentaari

Ott

Vasta kommentaarile

Kui raske on parandada teiste vigu ja siis edasi minna. Töö asemel mõningad Reformi tagatoa inimesed tegelesid valesüüdistuste koostamisega parimate inimeste suhtes, et teelt koristada nende võimule takistajaid. ise ei tee tööd rahva parema elu saavutamise nimel ja teistel ka ei lase. Sinna on peitu pugenud ka nii mõnedki kurjategijad, kes oma alatu tegevusega koguvad hääli. Peavoolumeedia aitab kaasa.Hiljuti lugesin kirja kus Postimehe ajakirjanikud süüdistasid ajalehe omanikke, et neile öeldakse ette, mida peavd kirjutama. Vahest kui karistatakse parimaid inimesi nagu Savisaar, siis tundub nagu oleksid stalinismi kuriteod jälle liikvel.

Eve

Vasta kommentaarile

See on hea uudis ja seda suudab teha vaid Keskerakond, ainuke erakond kes hoolib rahvast. Ega see kerge ei ole seisakust välja viia. Kuidas oli üldse võimalik elu Eestimaal nii nässu keerata nagu tegid seda eelmised valitsused.See, et meditsiinile raha ei antud on inimkonnavastane kuritegu. Kui palju vaesemaid inimesi ei saanud arstiabi, sest kohapeal olid võimalused selleks kaotatud, inimesed jäid vigaseks, linnas saadi vaid suure raha eest löögile. Aga ma ei tea ühtegi asja, mida eelmine valitsus oleks õigesti teinud. Hääli saadi ka kergeusklikelt vaid vihavaenu-ja sõja õhutamise, laimu ja vassimuse teel. Kas me kunagi arvasime, et vabaduse saabudes oleme elatustaseme poolest üks viimastest.

ants

Vasta kommentaarile

Kaua võib inimesi lollitada ja ajada lolli möla.Te pole teinud majamduse elavdamiseks tuhkagi.Mõtlete välja igasuguseid uusi makse ja tõstate sellega metsikult hindu.Ajate mingit jama miinimumvabast 500' st eurost aga hinnatõusudest te ei räägi.Mingist elatustaseme tõusust ei saa olla juttugi.Kuidas peavad ära elama praegu selliste hinnatõusude juures pensionerid , kes olles eluaeg teinud ausalt tööd oma riigi heaks.Nüüd aga peavad ennast alandama , seistes tasuta lihakonservide järjekorras ja teiesugustel idiootidel jätkub veel ülbust rääkida veel , et te hoolitsete rahva eest. Teil on selleks ajud väiksemad kui kalal. Oskate ainult sõimata oma naaberriiki ja lipitseda usa ja euroopa liidu ees.Nii et sa ratas ära mölise.Normaalse mõistusega inimene ei usu sind iialgi.

Laadimine...Laadimine...