5 kommentaari

Viru Võrukas.

Vasta kommentaarile

Kõigepealt lõpetage see nõmedus tulumaksu osas. Ka väikese pensioniga inimesel pole mõtet tööl käia.

J.Ratas oli ise väga pikalt

Vasta kommentaarile

seadusandja juhtorganites kõrgel positsioonil, anna aga minna maksuseadusi treima! Puberteet ka nagu vanuse järgi peaks möödas olema, et facebukis seadusi tegema? Ja mis siis Ratasele ei meeldi, 67,3% liiga vähe??? NSVL väljus selle eest nädalas tank, kuus lennuk, aastas allveelaev, tööpuudust ja tööjõupuudust ei olnud, haridus/meditsiin olid ka tasuta, tee järgi. Aga kui palju siis muidugi probleem;)

ühtsus ja julgeolek

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad väikese rajariigi puhul on äärmiselt oluline ühtne ühiskond mis tagab julgeoleku vähemalt teatud. Maksusüsteemi ülevaatamine ja avalik debatt igati vajalik kuidas edasi. Eestis on ju selgelt tekkinud mitte üks ja kaks vaid lausa kolm Eestit mida tuleb kui mitte lausa vältida - mida vist ei suuda -siis vähemalt püüda tasandada. Vast teat vajalikud sammud mida vaja teha sisemise ühtsuse saavutamiseks äärmiselt oluline on taastada Eesti Piirivalve elik tublid eesti naised ja eesti mehed piiril. Ja metskondade taastamine mets on Eesti rikkus ametisse metsnikud ja metsavahid üle Eesti. Sisuliselt metskondade taastamine on võitlus kliimasoojenemise vastu täpselt Greta ja Kristini näpunäidete järgi. Metsnikud ja metsavahid töhe Eesti metsad kontrolli alla ja kõik ühiselt metsa istutama.

Estonoan World Review

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/eesti-madal-maksukoormus-on-maailmapanga-aruande-kohaselt-muut/article38074

Objektiiv:

Vasta kommentaarile

PwC uuringust Paying Taxes 2013 selgub, et Eesti ettevõtjatest suurema maksukoormuse all ägavad Euroopas veel vaid Itaalia ettevõtted.

30 Euroopa riigi seas on Eesti oma 67,3-protsendise maksukoormusega eelviimasel kohal. Kui tööjõu maksude poolest Eesti keskmiste hulgas, siis kategooria «muud maksud» on meil kordi suurem kui mis tahes teises Euroopa riigis.

Euroopa riikide keskmine ettevõtete maksukoormus on 42,6 protsenti.

Laadimine...Laadimine...