3 kommentaari

ants

Vasta kommentaarile

Lollid eestlased võivad hääletada reformi uroodide poolt. Ma üldse ei imesta. Debiilsed eestlased oma debiilsust juba 17 aastat näidanud.

Nii on

Vasta kommentaarile

Ega sealt Reformi tagatoast pole ka kedagi paremat võtta. kõik nad on häbiväärselt käitunud laimate Eestimaa parimaid inimesi, vassides ja õhutades vihavaenu. Kes seda pole viitsinud teha on vaikides nõus olnud. Aga kuidagi peab ju inimesi mõjutama kui töötulemusi pole ja nagu näha on kergeusklikke uskujaid küllaga. Muidugi K.Kallas ei hakka nii räpase tegevusega oma pead vaevama aga keelama ka ei hakka.

mnjah

Vasta kommentaarile

Kaja Kallas on kui püha Brigitta, kellele kogu Eesti rikkurite armee oma lootuse panustanud. Aga töepoolest, esiteks aasta enne valimisi olla Eestist ära on juba suur möödapanek. Teiseks pole Kaja siimaani ühtegi innovaatilist ideed Eesti arenguks öhku paisanud. Kolmandaks - kas Eesti konservatiivne ühiskond aktsepteerib peaministrina naist, keda praegu serveeritakse pigem tema välimuse kui taiplikkusega. Tegelikult on hea meel Kaja Kallase, kui ainsa Reffide esimehe kandidaadi üle, sest see kandidaat on ju selgelt nörk. Ja see naeratus kaua ei kanna.

Laadimine...Laadimine...