3 kommentaari

dessant Tripoli

Vasta kommentaarile

Päramine aeg on Euroopal saata ühine ekspeditsioonikorpus Tripoli ja luua hooldusterritoorium Tripolitaanias sepa poeg Benito poolt loodud Liibüas mille mingi poiss Sarko oskas hävitada. Euroopa peab arusaama vaid tavapärasest allategemisest ei piisa klaarimisel arrabide ja neegerrahvastega tuleb luua oma tugipunkt Põhja-Aafrikas ja hordide liikumine Vahemere rannale tõkestada. Sisuliselt oleks tegu rekonkistaga ja kristliku Aafrika taastamisega tegelt ka Rooma vägevuse taastamise algusega. Elik teeb täpselt seda mida tegi sepa poeg Benito luues omaaegse Liibüa. Seega dessant Tripoli ja poiss Sarko tsemendile märter Muammari eest. Või mõni Prüsselis ootab tegelt Ottomane Tripoli või koguni keda...nii või?

piir kinni

Vasta kommentaarile

Euroopa peab võtma kontrolli alla piiri ja tõkestama ebalegaalide sissetungi Euroopa sisuliselt tegema seda mida teeb Eesti Idas. Tegelt on Eesti kogu aeg valvanud piiri Idas kuid teised Euroopa riigid mingil põhjusel oma piiri ei kontrolli - piiri ületamine Vahemerel ja Egeuse merel on tavaline rutiin tegelt tegemist terve Euroopa piiriga. Toimiva piirivalve loomine ja hooldusterritooriumi rajamine Põhja-Aafrikka mitmesuguste neegerrahvaste ja arrabide kokkukogumiseks ja deporteerimiseks sinna kust tuldud - need siis esmased ühise Euroopa ülesanded ja kohustused. Euroopa vaieldamatult rikka piirkonnana suudab kui tahab neegerid ja arrabe aidata kuid loomulikult seda tuleb teha Aafrikas ja Arabistanis. Elik ei mingeid nn fuckmehi töllerdama Euroopa neeger elab Aafrikas ja arrab Arabistanis.

Vanadel radadel postitas:

Vanad roomlased ehitasid ka hoolega oma piiridele valle ja kindlustusi, kulutades lõpuks vaata, et kogu oma energia võitlusele tänapäevases mõistes illegaalse immigratsiooniga, kuid ometi on tänased Euroopa rahvad geneetiliselt rohkem omaaegsete immigrantide kui roomlaste nägu ja mis veel kõige hullem, isegi meie eestlased oleme harjumuspäraselt enda omaks peetud maal tegelikult ida poolt tulnud immigrandid, kes siin aastatuhandete eest elanud kohalike küttide ja korilastega segunedes ja neist vähemsegunemisvalmis olevaid isendeid lihtsalt hävitades kanda kinnitasid ja vaid tänu sellele rahvana säilinud on, et hilisemad immigrandid meid lihtsalt aastasadu ülejäänud inimsoost isoleeritult oma tööloomadena koos teiste pudulojustega laudas pidasid ja nii selle esimesega euroopalikest väärtustest tutvustasid, mistõttu me endid nüüd uhkelt nende väärtuste kandjaks armastame lugeda.

Laadimine...Laadimine...