5 kommentaari

ehitaja

Vasta kommentaarile

Palju kõmu tekitanud lavastuslike elementidega tõsielusarja "Savisaare protsess". Sündmused keerlevad Nõmmele Sihi tn 108 kerkinud ehitusloata maja ümber.
http://www.pealinn.ee/koik-uudised/jatkub-savisaare-protsess-kohtunik-mees-mustas-ja-teised-kaevuvad-n168172

Ebaseaduslik ehitustegevus on laialt levinud ja siit ka nõudlus altkäemaksuks, et olukord ebaseaduslikult seadustada. Aastani 2020 on antud aega omanikel asjad korda seada, edasi järgnevad sunnimeetodid.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/riigikontroll-omavalitsused-ei-tohiks-ebaseaduslikku-ehitamist-taluda?id=67657469

edu Prüsseli

Vasta kommentaarile

Avaliku elu tegelane peab arvestama teat tähelepanu ja seda ilmselt ka eraelulise poole pealt nii elu säätud vähemalt meie Lääne mõtte-ja komberuumis. Kuid lugupeetavad jätab lapsed rahule neil olgu oma elu. Mis muud kui edu Savikale Prüsseli Euroopa vajab jõulisi isikuid ja vaid hää meil Eestis ju on.

Vello

Vasta kommentaarile

Mind pani see saade või film, kuidas kellegile siis rohkem meeldib, ausalt öeldes õlgu kehitama. Ei ühtki uut seni avalikkuse eest varjule jäänud fakti, ei ühtki uut ajakirjanduslikku "avastust" või vaatenurka Savisaare elule ja tegevusele, lihtsalt kokkuvõte aastate jooksul meediast läbi jooksnud kuulujuttudest ja väidetavatest naisseiklustest. Järgmisena ootaks Pealtnägijalt samasugust pealtvaadet ka meie riigi teiste tuntud suurkujude ja poliitikute kohta, keellest mõnede voodielu Savisaare omast kindlasti kirjum ja värvikamgi olnud. Oleks asjad vähemalt tasakaalus ja kaoks põhjus selle saatesarja tegijaid järjekordselt poliitilises kallutatuses ja tellimustöö tegemises süüdistada.

Savikas Prüsseli

Vasta kommentaarile

Miks peab Prüsselis kogu aeg istuma Tarand-poiss vast aeg ka Savikal kiigata seda muhameedlaste lemmiklinna kuni siis pärisperemehd flaamid oma linna Eurult üle võtavad? Või kuda? Too Arnold Rüütli ja noorte laste mõnitamine tegelt lihtlabaselt ilge.

Tänapäeval saab iga teismeline

Vasta kommentaarile

oma mobiiliga filmi tehtud, ja vastupidi, mõni juba ennast ammendanud telereporter ei pruugi isegi korraliku aparatuuriga filmitegemisega hakkama saada;(((

Laadimine...Laadimine...