5 kommentaari

mäti

Vasta kommentaarile

kaevake nüüd Euroopale ära, et reffid teevad kuradiga koostööd. Vau see mis praegu Eestis toimub on ikka täielik vurrunutimaa, kus kõik otsivad spunki. Ometi saame me ikkagi aegade ühe parema valitsuse. Veel - röövkapitalistlik peavoolumeedia peaks nüüd iseendale näkku vaatama - tema hävitas libasotsid, kelle hääli niiväga nüüd vajaks ja tema toitis EKRE-t ja teed seda hetkel veel erilise hooga - rumalad reffilakkujad ajakirjanikud ei saa aru, et just praegu polariseerivad nad ühiskonda eriti räigelt, inimesed valivad just kindla äärmusliku positsiooni ja erit rammusa pudru paneb meedia EKRE taldrikule. Ja mis on asja point - ikka raha ja võim - endine toiduahel kaotab iga päev oma raha ja võimu - nii lihtne see ongi.

Mammi postitas:

Väga hea kommentaar - mäti!

Vello

Vasta kommentaarile

Nii, et helistas ja kohe hakkas esimese asjana ilma igasuguse sissejuhatuseta rääkima palju nad kahe peale hääli kokku saavad, mille peale Helme siis vastas, et oota nüüd mees, mul pole praegu aega sinuga rääkida ja lõpetas kkohe kiiresti kõne nagu oleks naine talle helistanud, et kui koju tuled võta pakk piima ka poest kaasa. Kuidas keegi aga nii lollist jutust ei usu ma ausalt äeldes sõna kah, kui siis mõlemad mehed mõlemad mehed üleöö just ise lolliks pole läinud, mida aga usun ausalt öeldes sama vähe, kui siis mitte just Helme, kui kogu selle enam kui imelikuvõitu nn. uudise autor.

heino

Vasta kommentaarile

Mis on EKRE? EKRE on maamehed ja usklikud. EKRE alustalasid on Eesti edukaim president Arnold Rüütel. EKRE praegune esimees oli Venemaa suursaadika ajal, mil Eesti käis oma suure naabriga läbi aegade tihedamalt läbi, nii majanduslikult kui poliitiliselt - seega teenis Helme Eesti julgeoleku radasid.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/kaja-kallase-suur-vale-tegelikult-pakkus-reformierakond-ekre-le-labiraakimisi/

Laadimine...Laadimine...